Ya en sevdiğinde bir gün sırtını dönerse sana ne yaparsın ?

Ya en sevdiğinde bir gün sırtını dönerse sana ne yaparsın ?

0|0
23|48

En İyi Erkek Görüşü

• kalan her zaman kazanır giden kaybeder.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Şu an için boşlugumdayım sadece, bakalım yaşayıp gidiyoz :)

cut.

1|0
    0|0
  • Köprüye çıkarım ordan atlarım valla :) tek doktum var zaten altı üstü. Aşktan meşkten geçtik oda giderse daha durmanın alemi yok :)))

1|0
    0|0
  • hiç insanın annesi sırtını döner miymiş

1|0
    0|0
  • Öyle bir duruma düşmemek için Ayı misali sırtımı sadece en az 100 yıllık ağaçlara dayıyorum..

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey. Bazen dur demek yetmez ki gidenin ardından Giden kararlıysa gitmeye ve ben mecbursam kalmaya ve kelimeler kifayetsiz kalır, gideni durdurmaya gitmesini istemeden gönerdiklerin

Ve gel desende getiremediklerin olmadan mecbur kalırsın yaşamaya Hayatın temel kuralıdır, belki ama her şeye rağmen gerçek seven sırtını dönüp, çekip gitmeyendir...

1|0
    0|0
  • hep yaptğım gibi en baştan yılmadan başlarım şu hayatta hep inat kötü bişey derler ama benim için öyle değil çok inat biriyim ve vazgeçmek nedir hiç bilmem deli gibi saldırırım herşeye hayata da öyle

1|0
    0|0
  • her zaman bu ihtimal kafamda oldugu için gerketiği kadar samimiyetim olur gittiğindede yeri doldurmuyacak diye kararlarda bağlamam hayatıma devam ederim giden için üzülücek değilizya :)

1|0
    0|0
  • sırtına tekmeyi vurrum düşşün yere eli yüzü uff olsun uf olsun :)

1|0
    0|0
  • Allah dönmesin de gerisi teferruat. Nefisler nankördür insan beşerdir. En büyük sevgiyi rabbimize duyalım ki şaşkın insanların hezimetleri yüreğimizi boş yere dağlamasın.

1|0
    0|0
  • sonra bambaşka bir insan olur çıkarsın artık kimseye minnet etmemeyi öğrenirsin gidenin yolu açık olur

2|0
    0|0
  • Sevdiğim kim?

1|0
    0|0
  • 2 yıl boyunca dakikalarımı bile yanyana geçirdigim sevgilim bir anda ayrılıp 3 gün içinde sözlendi :) halen alışmaya çalışıyorum ama zaman geçtikçe nefret etmeye başlıyosun umursamamaya kıskanmamaya zamana bırakıcaksın bende bıraktım iyileşiyorum.

1|0
    0|0
  • bu ihtimal herzaman vardir insanlara bel baglamam

2|0
    0|0
  • Canın yanar önce onu sonrada uzunca bir süre kendini suçlarsın ben nerde hata ettim de gitti diye sonra normalleşir herşey tekrar kendini sevmeye başlarsın ve hayat kaldığı yerden devam eder

1|0
    0|0
  • uzağımda olanları uzağımda bırakırım.

1|0
    0|0
  • İşime gelir...

1|0
    0|0
  • bende onumu donerım

1|0
    0|0
  • sırtından bıçaklarım

1|0
    0|0
  • g*tümü dönerim

1|0
    0|0
  • En sevdiğim annem oda sırtını dönerse artık yaşamayayım daha iyi

1|0
    0|0
  • sırt donerse kendı bılır bı bakmıs ben yokmusum

1|0
    0|0
  • orada olup olmadığımı kontrol için tekrar arkasına bakıncaya kadar çoktan yok olmuş olurum.

1|0
    0|0
  • insanlardan her şeyi bekleyerek hareket edersen sıkıntı olmaz, kalbin acımaz o zaman.

1|0
    0|0
  • Başkasına göre yaşamıyorum ki hayatıma gelenlerde olur gidenlerde maksat anı yaşamak..

1|0
    0|0
  • Bisi yapmam.yenisini ararim ya da varsa yedektekine bakarım.

1|0
    0|0
  • giden gider kalan kaldığıyla kalır dünya sadece onun etrafında dönmüyor herkesin alternatifi vardır şu hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir

1|0
    0|0
  • Aslında bir çok kişi sırtını döner ama hissetmezsin sevdiğin dönünce bir başka tabi.

1|0
    0|0
  • Sadece sevdiklerin sırtını döner sana zaten. Diğerlerini umursamazsın. Herke tadacak bir gün bu duyguyu. Ama insanın sevgisi kendisinden kaynaklanır. Sevdiğinin yaptıkları azaltmaz sevgini. Sevmeye devam edersin.

1|0
    0|0
  • bıraz kaba olcak ama napayım şemsıyemı alır yoluma bakarım :D

1|0
    0|0
  • giden gitmştir gittiği gün bitmiştir.

ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 23

• Kimseye sırt dayamadığımdan umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • ailen bile dönüyorsa dışardan birisi dönünce koymuyor be:)bnde bağşıklık yaptı ondan dha güçlüyüm artık kendimden başka guvenecğim kimse olmadığını anladım ve kendim başrmaya çalşıyorum bişeyler artık bana iyilik yaptılar desek daha doğru anlıyorum şimdi

1|0
    0|0
  • O olmadan da yaşayabilirim

1|0
    0|0
  • s** gibi ortada kalırım napayım ..

1|0
    0|0
  • herşeye alışıyor insan üzülürüm sonra geçer ama ona çok güçlü görünrüm .ve asla acı çektgimi bilmez.yarı yolda bırakan insanla gelecek mi gelir ilerdede aynı şeyı yapmaz mı Allah onu bildiği gibi yapsın

1|0
    0|0
  • silkelenip yaşamaya devam edeceksin .ölümünü göremeyeceğin hiçbir şeyi çok fazla sevme zaten .

1|0
    0|0
    • o ne demek lan. ölümünü göremeyeceğin şeyi sevme.

• yani diyor ki ,gitmek gereklidir,bunu yaşamak gereklidir, her şeyin sonu olmalıdır .ya da şöyle anlayabilirsin öyle sev ki; ancak ölüm ayırabilsin.

• sevmek başka birlikte olmak başka. sevdiğin halde hiç birlikte olmayabilirsin. ayrılık sevginin sonu değildir. ilişkinin sonudur.

• hiçbir şey yapmam.. yalnız umudumu be güvenimi kaybetmiş olurum tüm erkekler için..

1|0
    0|0
  • pıçaklarımm

1|0
    0|0
  • yaşamadığım şey değil

1|0
    0|0
  • Yerine yenisini bulmam uzun sürmez. At gibi acı çekerim arkasından belki ama ona belli etmem.

1|0
    0|0
  • İsteyen kalır istemeyen gider. Kimseyi zorla yanında tutamazsın.

1|0
    0|0
  • o döndüğü sırtını okşarım napacam. bana sırt döndü diye sevmekten vazmı geçeyim? öyle hemen kolay mı

1|0
    0|0
  • Kimseye o denli sirt dayamam asla.. ailem ki beni yari yolda birakti kime guveneyim ben !

1|1
    0|0
  • Poposuna bakarım

1|1
    2|0
  • arka taraf daha çok işime yarar.

1|0
    0|0
  • Evet bunu yaşadım bir daha hiç kimseye güveneceğimi sanmıyorum .

1|0
    0|0
  • bende ona dönerim çokta tınn yoramam kendimi :))))))

1|0
    0|0
  • Bende sırtımı dönerim:)

1|0
    0|0
  • demek ki o beni hic sevmedi ve öyle insanlar benden daha degerli degil der önüme bakarım

1|0
    0|0
  • yapacak birşey yok hayt devam ediyor

1|0
    0|0
  • Umudumu yitiririm.

1|0
    0|0
  • Pıçaklarım onu

1|0
    0|0
  • döndü zaten şerefsiz, yoluma bakıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...