Üç harflileri hiç gördünüz mü?

Arkadaşlar korkusu olan korkacak olan yorum yapmasın

beyler bayanlar, 3 harflileri hiç gördünüzmü ne sıklıkla rüyanıza giriyor, ne tür zorluklar yaşadınız ne gibi olaylarınız anılarınız oldu, paylaşırmısınız.?

Güncellemeler:
şimdi size bi hikaye anlatcam, ama gerçekten okumak istediğinizden emin olun... yada kaçın...

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• görmedim duymadım bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ALLAH korusun uzak etsin diyorum

2|1
    0|0
  • görmedim

0|0
    0|0
  • Selam ben cin. Tipim çıbık makarnamsı. Bir akşam çayını içmeye gelirim. Mucuk.

3|0
    1|0
  • Orta sonda arkadaşlarla çağırma girişiminde bulunmuştuk.

0|0
    0|0
  • görmedim görmek istemem

0|0
    0|0
  • açıkcası başım çok derde girdi keşke gece sormasaydın soruyu

0|0
    0|0
    • evetttttttttttttttttttttttt şiiiiiiiiiiii

• bu gece bitecek hepsiiiiiiiiii kulak ver arkadan gelen seslere kapa gözünü duyacaksınnn, yavaşşşşş yavaşşşşşşşşşşş

• seni şuanda boğmak istiyorum ALLAH ım uyuyamıycam ya :( yapma ya

• 3 harfli bir bilmeçe...

birinçi harf : ç herkez benden korkiyorum ve kimisi benim adimi almaya bile korkuyor ama aslinda ben sadece bir hayal uruniyim... bilin bakalim ben kimim

ç _ _? :-p

0|0
    0|0
  • Sadece Ramazandayken Sahura Kalkmıştık Annemle Yemek Yerken Mutfağın Kapısına Tıklattı Ben Tabi Çok Korktum Açtım Baktım Kimse Yok Kapının Arkasındaki Önlük Sallanmıştı

0|0
    0|0
  • kalkıp su almaya gıdemıyorum korkutmayın ya :(((

0|1
    0|0
  • Allah korusun tövbe de.

1|0
    0|0
  • gece gece sorulcak sorumuydu bu odamda karanlik.. ama ilgimi cekti baktim iste.. üff :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hahahah bu aynı konuda ki 2. soru =)

Lisee okuyosun dimi =) Kibrit çöpleri ile kiki yi çağırıp evet hayır lı sorular soruyor musunuz?

Bizde ki adı kiki didi siz başka bir isim takmış olabilirsiniz...

Aman ha kiki yi çağırdıktan sonra kibrit çöplerini yakıp, 3 kulfu bi elham okumayı unutma =)

0|0
    0|0
  • anılarım yok ama şunu bilki cinler insanlardan üstün varlılar diğil genel anlamda.onlarında dişisi erkeği inananı inanmayanı var.ömürleri bizden çok uzun.hz.muhammer hem insanlara hemde cinlere peygamber olarak gönderilmiştir.onlar ateşten yaratılmıştır.bizim görme frekansımızın üzerinde oldukları için göremiyoruz.ama onlar bizi görüyorlar.onlarda beslenirler.bazı insanlar onları kullanarak rant elde edebiliyorlar.inanan insan allah tan başkasından korkmaması lazım.böyle bi durumdada sadece allah a sığınmak lazım.şuan bile etrafımızda dolaşıyorlar biz farkında diğiliz.insana fiziksel biz zararları söz konusu diğil.sadece piskolojik zarar verebilirler.daha ayrıntılı anlatırdım ama hem site müsait diğil hemde insaların kafasını karıştırmak istemem.

1|0
    0|0
  • hikayelerden etkilenecek yaşı geçtik birader ;) anlat merak ettimm..

0|0
    0|0
  • sen guzel bir psikologa görün en iyisi

0|0
    0|0
  • bir zamanlar kankaydık şimdi can düşmanı olduk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...