Bir süper güç için yaşamınızın yarısını verir miydiniz ?

Herhangi bir istediğiniz süper güç sizin olacak karşılığında kalan hayatınızın yarısını alacağım.

Bu süper güç ne olurdu ve bu takası yapmak ister misiniz ?

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Bi Kitap Okumştum Ordaki Mantıkla Düşünüyorum.

Öyle Bi Süper Gücüm Olsnki Uykumu Yarıya İndirsin.Yani 8 saat uyuyacaksam 4 saat uyuyum ve 8 saat uyumş gibi dinlenmiş olym.

Nyse

8 saat yerine günde 4 saat uyursam , hergün için 4 saat ek zaman kazanmış olurum.buda 60 yıllık ömrümden tam 10 yıl toplar.

O halde 60 yıl yaşadığımı zannederken yaşadığım 10 yıla bu 10 yılıda eklersem toplamda 20 sene yaşamış olurum. Yani 2 insan ömrü kadar.

Sadece Mantık..

0|3
    0|0
    • kafa yorsam anlarım da akşam akşam beynimi çoktan kapattım kullanıma açmak istemiyom :))

• yada birleşik yazılır niye ayırdıysam :)

• Nightmar3 Evet O Kitap.Sadece Aptallar 8 Saat Uyur.

Gerçi Daha Kitabı Bitirmedm.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ölümsüzlüğü isterdim.

0|1
    0|0
  • Hangi filmden la bu?

Ölümsüzlük güç olmaz değil mi? Veya o süper gücü seni öldürmek için kullanabilirim?

Bilemedim o kadar çok şey var ki.. Buldum! Bana katarinanın gücünü ver, ona benzeyeyim bana 2 gün yeter sonra al canımı.. :)

JİNX!

0|1
    0|0
  • Işınlanma özelliğii isterdim.. yarı ömrümüz yıllarda geçiyo ztn hiç yoktan istediğim an istediğm yerde istediğim kişinin yanında olurum :)

0|1
    0|0
  • Süper güç değilde uzaylılar kaçırıp dünya gözüyle ay pardon andromeda gözüyle oralara gidiyim ömrümün hepsini vermeye bile razıyım.

0|1
    0|0
  • ben daha kalanini az goruyorum nasil toparlayacam kendimi diger dunyaya diye. bir de yarisini verirsem isim yas.

0|1
    0|0
  • 160 yıl yaşayacak olsam veririm

0|1
    0|0
  • yarı ömrümü alıcaksa hiç uyumamayı isterdim böylece eşitlenmiş olurdu. Jinxcim

0|1
    0|0
  • hayir ;) ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Vermem, sonucu aynı yere çıkıyor.

cut.

0|1
    0|0
  • istemezdim zaten süper guclere sahibiz kimimiz kullanıyor kimimiz kendini reddetmekle zaman kaybediyor. bu cumleye baslarken bile hayatımız azalıyor. cıkın yasayın. kendiniz olun hoslandıgınız zevk aldıgınız ve baskalarının ozgurluklerini kısıtlamayacak seyleri yapın.

0|2
    0|0
  • evet verirdim.. yüz yıl boş yaşayacağıma elli yıl dolu dolu yaşardım.

isteğim sadece bu dünyaya has olacaksa insanların düşüncelerini okuyabilmeyi isterdim.

0|1
    0|0
  • Zaman yolculuğu için zevkle :)

0|1
    0|0
  • Birileri Death Note izlemiş galiba.

1|2
    0|0
  • O süper güç mutlu ve huzurlu bir yaşamsa ömrümün çeyreğini yaşayayım ama mutlu ve huzurlu öleyim

0|1
    0|0
  • 4 elementi bükme yeteneği verseler (avatar olsam yani ) :) hiç düşünmeden veririm

0|1
    0|0
  • evet isterdim süper gücümde uçmak olsun bir zahmet :D

0|1
    0|0
  • dr manhattan bana yeter ne oldugunu merak edenler araştırabilir

0|1
    0|1
  • süper gücüm ölümsüzlük olsun vereyim :D

0|1
    0|0
  • Hepsinii vereyim lazım değil süper güçte istemez

0|1
    0|0
  • Vermezdim galiba ya

0|1
    0|0
  • eğer uçabilme yeteneği verilseydi hiç düşünmeden verirdim.

0|1
    0|0
  • süpermandeki güçler olsun 10 yıl ömrün olsun:)

0|1
    0|0
  • Hayır .

0|1
    0|0
  • daha az yaşamak için değiştirirdim o süper güçte süpersonik bi. beyin olurdu heralde... full IQ

0|1
    0|0
  • yo ben hayatımdan memnunum valla buna şükür :)

0|1
    0|0
  • süper güç için değil ama sevdğim kızla bigün görüşmek için ömrümn geri kalnnı verrdim :))

0|0
    0|1
  • Karşılığında hiç bi'şey almama gerek yok, verirdim.

0|0
    0|0
  • verirdim ömrümün yaşlı olan kısmı gidecek zaten genç ölürüm cesedim yakışıklı olur derler ya öyle işte. Süper güce gelecek olursak tek hareketimle insanları mutlu etmek gibi bir gücüm olsa hiç fena olmaz.

0|1
    0|0
  • para için g*t veriyolar, süper güce neler verirler mk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...