Bu çocuk ne yapmaya çalışıyor?

Arkadaşlar yaa okuldan bir çocuk var ortak arkadaşımız var ama o okula sonradan geldi hiç tanışmadın bir merabamız falanda yok ama bakışıyoruz işte. bir ara çok bakıyordu hep kapıda duruyodu belki üstüme alınıyodum bilmiyorum ama işte. bir kere 5-6 belki daha fazla saniye gözlerime baktı ne yapıcamı bilemedim. duygularımıda belli edemiyorum. biraz özgüvenim yok. bir kere omzuma çarpmıştı, konuşmaya çalışıyo dicem ama pardon derken suratıma bakmadan dedi. çocuk havalı ve yakışıklı bana göre. bir arkadaşı var o bana bakıyodu sürekli, bigün arkadaşı beni ona gösterdi burda der gibi. baktı ama ben ona bakmadım ama farkettim öyle yaptığını. Ben biraz korkuyorum dalga geçer belki falan diye. o yüzden ne bir gülümseme ne bir devamlı bakıyım anlasın onu sevdiğimi falan gibi bişeyde yapamıyorum. bu aralar bakmıyo gibi bende bakmıyo gibiyim böyle ne yapıcamı bilemiyorum. acaba odamı benim gibi düşünüyo reddedilirim falan diye mi korkuyo. hiç bilmiyorum ama reddetmem yaaaa gelsinnnnn :((( ne yapayım bennn

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Inanir misin ben de ayni durumdayim okula yeni geldim ama bir cocuk var surekli bakisiyoruz ama dogru duzgun bir konusmamiz da yok ama ayni siniftayiz zaten surekli bana bakiyor ben de insanlar falan gorur diye guluyumseyemiyorum. Ben de cok kararsizim numarasi falan da yok ne yapabilirin bilmiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...