Sınıf arkadaşıma aşık oldum! n'olcak şimdi?

Arkadaşlar sınıf arkadaşımız var.İnanın yaşını bilmiyorum.Üç sene ara vermiş.Üniversite öğrencisiyiz işte.Nasıl diyeyim.Sınıf arkadaşlarım biraz kırodur.Ama bu çok zarif.Ondan etkilendim.Ne yapmamı önerirsiniz?Ama nolur bana git söyle demeyin de ne derseniz deyin.Ne öyle damdan düşer gibi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cesaretli ol, cesaret olmazsa hiçbişey.

Dersle alakalı birşeyler sor arada, neden bana soruyosun derse dersin iyi birisin yani benim gördüğüm kadarıyla o yüzden felan de. Rahat konuş germe yani yok yanlış anlar filan diye. Muhabbet kur oradan.

ÖNCE BİR ARKADAŞ OL. Aşık olmadın hoşlanıyorsun sadece. Oradan sonra herşey olacağına varır zaten.

cut.

0|0
    0|0
    • bakalım bir arkadaş olalım dediğiniz gibi

Erkekler Ne Diyor 8

• hoslanıyorsan eger gercekten zarıf ıyı bır ınsansa ınanıyorsan ona carp. sılgı kalem uc gıbı bıseyler ıste mesela derste yanına otur bıseyler sor ya ben carsıya ınıcemde yanımda gelırmısın bıseyler de hıc olmadı ne yap bılıyormusun ortak arkadas bul bıraz beraber takılın senle onun ıyı bı arkadassı buda olmadı ona bak sureklı o sana bakınca gözunu kacır bazen kacırma gul nolcak sımdı deme sen ona asıksan o sana asıksa olucagı bellı dugun davetıyesı hahaha hayırlısı olsunıns:D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederin.İnşallah.

• o zaman ilgilen onunla arada laf at soru soru sor onuda yapamıyosan bırak gtsin

0|0
    0|0
  • ortamda konusmalar esnasında pek ılgılenme hıc bırseyle o konusurken dikkatlice dınle hatta cevredekılere şşş de konusması bıtene kadar dınle ve mutlaka cevap ver , bu hosuna gıdecektır bele ılgılenıyor der

0|0
    0|0
  • yanına gidip saçınla oyna anlamazsa karşısında bacak bacak üst üste atıp söylediği herşeye tebessüm yine anlamzsa camdan at..!

0|0
    0|0
  • bakışın sonra o senle konuşur ama ilk önce bir araştır sevgilisi vardır belki

0|0
    0|0
  • buda o cocugu kutsasın

0|0
    0|0
  • Zaman nedir bilimrisin ha ondan lazım sana :D

0|0
    0|0
  • Hep onula takıl o acılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1