Napıyor bu ya nasıl bir kafa?

Kızla gittim tanıştım işte hafiften sohbet ettik, bir hafta sonra "Whatsap var mı" dedim, "Var ama numaramı vermem" dedi. Daha sonra "Çok erken ya..." falan gibisinden bir şeyler geveledi. Ben pek umursamadım, hatta birkaç gün görünce yolumu falan değiştirdim. Gitmiş kendine bir çocuk bulmuş -kanka olarak- habire birlikte dolaşıyorlar ancak şu var; kız sürekli benim dibimde bitiyor. Dershanedeyiz tamam mı. Geliyor bizim sınıfın kapısında çocukla konuşuyor. Oysa ikisinin de bizim sınıfla alakası yok. Banka oturuyorum, tam karşımdaki tarafta yürüyorlar falan. Yanından geçerken bana bakıyor. Çocukla arkadaş olduklarını bir arkadaşım söyledi. Birbirlerine "Kanka" dediklerini duymuş. Nasıl bir kezbandır bu anlamadım? Tipim fena değildir ilgilenen onca kız varken, gitmişim daha önce yapmadığım bir şeyi yapmışım, bizzat gidip yüksek özgüven göstererek tanışmışım onunla, olabildiğince nazik davranmışım... Şunun yaptığına bakın.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• beyni olsa iyi kız hesabı bence onun beyin gelişimi beşinci sınıfta durmuş ben böyle salak sapan şeyleri en son o zaman yapıyodum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam salak yahu napmaya calistigni bende anlamadim seni kiskandirmayami calsio..gerizekali

0|0
    0|0
  • kanka diyorsa zaten bozuk ergen yani baya ağır ergen sen hoşlandığın kızın düzgün br kız olduğuna eminmisin gerçi seninkide komik whatsapp var mıahahhah ağır ergensiniz kuzum :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...