Bakıyor ama sevgilisi var :D :S

ağustos ayında dersanem basladı bir sınıfa düştüm.önümde çok güzel bir kız oturuyordu.uç isteme bahanesiyle bir kaç cümle konustuk.tenefüstede hep ona bakıyordum aynı şekil onunda bana baktığını farkettim eve gittim internetten bir baktım sevgilisi var :S ertesi gün sınıflar bidaha değişti o sabah grubuna ben akşam grubuna düşmüşüm.arada bir denk geliyoduk selam sabahsız bakışıp gidiyorduk şimdi yine aynı sınıfa düştük kız hala beni kesiyo derste konusur konusmaz hemen dönüp bana bakıyo.nasıl sohbet kurarım diye aranıyo çok belli ama sevgilisi var hala bu kızın amacı nedir çözemedim çözenler paylasırsa çok memnun olurum :))

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• yalan olabilir facedeki durumuna sevgilisi olmadığı halde sevgilim var yazan kızlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kaşınıyo :D :D

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanmış olabilir

0|0
    0|0
    • ben zaten ondan hoşlanıyordum ama sevgilisi var diye gidip konusmak istemedim ne yapmalıyım snce?

• geçen sınıfın ortasında tartışıyolardı çantamı sıraya koydum suratsız bir şekilde çocuğu pardon deyip iktirdim geçtim gittim :D yorum için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgiisi var diyosun sen nasıl bir insan oldun böyle

kızın yedek parça deposunda bir parça olursun baskada bişi olmaz

1|0
    0|0
    • kız bakıyo abi gidip senden çok hoşlandım ama sevgilin var bana bidaha bakarsan azını burnunu kırarım mı demeliyim snce.parça olup olmadığımda o zaman belli olur merak etme ;)

• hayır git direk neyin peşindesin de bana bakma sürekli de senin baban erkek kardeşin falan yokmu onlarada aynısı yapsalar nasıl olur de :D ahaha arkadas sorulara bak :D

• he aga he eyv yorum için :)

Yükleniyor...