Kızlar siz anlarsınız bir bakın :(

Sizi birinin sevmesi hoşunuza gitmezmi ya , onu çok seviyorum ve reddetti eski sevgilisini yeni unutmaya başlamıs arkadası söyledi benımle 3 haftadır konusmuyor bende kendimi yanlıs birşey yapmısm gibi hissediyorum sanki karsısına geçip küfür ettim gururunu kırmısım gibi davranıyor , insan sabahları günaydın filan der hemen gözünü kacırıyor işyerinde bugunde aynısını yaptı konusmayınca kötü oluyorum dedim tamam konusucam dedi yine konusmadı daha bişey demelımıyım naptını sanıyor acaba :S

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hosa gider mi sorusu ck goreceli oyle seylerle ugrasan sevgilileriyle hava atan kiz tipiyse hosuna gidebilir ama sahsen benim hosuma gitmezdi bos yere karsiliksiz bir sevgi duydug icin uzulurdum yani oda boyle dusunup sana it vermis gibi gorunmek istediginden boyle yapiyordur

0|0
    0|0
    • üzülüyor sanırım oda öyle söylemıstı boyle yapma gerçekten uzuluyorum felan demıstı ama ısyerınde hıc oyle bır gorunum gormuyorum gülüp eglenıyor bende mal gibi onu ızlıyorum

• konusmadıgında dahada üzüldügümü söyledim tamam konusucam dıyıp konusmaması ne oluyor peki

• O kadarina tanimadan karar vermek mumkun degil sonucta her insanin huyu farklidir zaman her seyi cozer zamana birakmalisin bence

• konuşmak istiyor ama utanıyor veya konuşcak bişi gelmiyordur aklına ayrıca eski sevgilisini seviyorsa seninle çıkıp ona ihanet etmek istememiştir ya da senden korkmuştur aklıma gelince yazarım ...

0|0
    0|0
    • eski sevgilisine kaç aydır yeni biriyle ilişkisi var , korkulacak biride degilim :) efendi ve güvenilir biriyim gerçekten tipim karakterimdede hiç srun yok ama konusmayınca kötü oluyorum :S

• hahaha göz teması kurmam ona ne hissettirir reddetti sonucta ama sansımı denemek istiyorum :S 2 haftadır gözümü onun uzerınden cekmedım bu haftada fazla bakmadım moralıde bozuk gıbıydı bugun ama mutluymus gıbı davranıyor hep

• kaçsın kaçsın o daha ne demiş atlarımız KAÇAN KOVALANIR ... :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...