Böyle pis insanlar kaldı mı ?

Okuldaki en yakın arkadaşım çok pis ve beni şaşırtıyor. Elleri ayakları en çok olmak üzere çok terliyor. Ellerinden damla damla ter akıyor.Olabilir insanlık hali buna dicek bişeyim yok ama tırnaklarının içindeki pislikleri bir temizle kardeşim ya. bir de elini ağzından indirmiyor.Çok süslü bir kız saçları sarıya boyattı her gün mavi lens takıyor makyaj o biçim.Ve sadece saçını yıkıyor o da 4-5 günde bir.Kaç günde bir yıkanıyosun diyorum bilmiyorum diyor. Bugün yanlışlıkla kuş pisliğine oturdu.Bende eve gidince yıka bu eteği dedim.kurumaz ki falan diyor. içi rahat edicek yani o pislikle :D Ve asıl bombaya geliyorum.. Şu an regl döneminde arkadaşım.Regl dönemlerinde hiç yıkanmıyormuş.Neden diyorum ben yıkanmam hastayken falan diyo.Asıl hastayken sık sık yıkanılmaz mı kardeşim leş gibi koku oluyo kandan dolayı. Hayattan soğudum resmen.. Napıcam ben bu kızla? Sizinde çevrenizde böyle insanlar var mı :)

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde kendini çok beğenmişsin miden bulanıyorsa kimseyle arkadaş olma sanki çok süpersin kusursuzsun sana kusursuzlar yakışır şu konuşmaya göre sen ön yargıı egoist bir insansın tek bunları sorun etmiyorsundur diğer insanların fiziksel beyinsel yapısal olarakda takılıyorsundur bence sen kendini bişey sanan egoistsin kusura bakma ama yazdıklarından daha fazlasıda vardır tek bunlara takılmıyosundur... eminim(Sadece insanların kendini bişey sanmasından nefret ettiğim için öyle patladım ama hak ettin )

0|0
    0|0
    • Onda kusur olarak "pis olmak" varsa, bende de kusur olarak "çok eleştirme" var o zaman

• :D aynen öyle :D ya kusura bakma biyanda böyle yazdım ama :D beğenmiyorsan gezmiycen takılmıycan :D:D bende diğer insanların zevki aynı olmadığı için çok takılmıyorum ya böyle olucan ya da sevicen kötü yanları

• tamam

Erkekler Ne Diyor 9

• link o kızın geleceği nokta budur

0|0
    0|0
  • banyo yapmayı sevmiyor dememkı bu bıde bayan oldumu daha uzucu durum oluyor

0|0
    0|0
  • midem kalktı yani ve kızlara bakış açım tamamen değişti şu an =/

0|0
    0|0
    • maalesef var.. çok sevdiğim biri ama bu huyları delirtiyo benii

• en yakın hayvan barınağına götür onu

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Kızım kusacam yapmaa! At kirece o kızı belki işe yarar

0|0
    0|0
  • arkadaşın cok flimmiş (:

0|0
    0|0
  • kızı ne kadar kötüleyecegini şaşırdın bence.kıskanlık bu yaptıgın kendini tatmin ediyosun bence.

0|1
    1|0
    • Kendimi niye tatmin edeyim ben kötü bişey yapmıyorum ne kendi kimliğim ortada ne arkadaşımın kimliği ortada.

• ya boşver sene sanane kızdan hayır onu yargıalamk sanamı kaldı.senin hakkında birileri böyle söylesen hoşuna gidermi.bırakın milleyti hor görmeyi.o eksiyi sen verdiysen şkayet edicem haberin olsun.

• Kodugumun pisi o vajina isyan ediyodur içerde öyle bir kız kilodu bir indirse buhar kaplar ortamı pis pis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen bana yönlendir o arkadaşını bende öyleyim kimene

0|0
    0|0
  • Aman Allahım neler görüyorum mikrop yuvası bir arkadaş. Şunu söyleyim ki çok süslü bir kız kısmına kadar arkadaşını erkek sanıyordum. Şok oldum bir kadın mı bu bahsettiğin inanamıyorum. Nasıl rahat eder bir insan öyleyken :( Senin adına üzüldüm ama ben böyle bir durumda olsam o kişi en yakın arkadaşım olmazdı eminim.

0|0
    0|0
    • napalım oldu bir kere :D 2 günde 1 banyo yapıyorum. 2.gün kendimi pis hissediyorum o nasıl dayanıyor helal olsun valla

• Uzak dur aman :)

• Ta ben nefret ettim arkadaşından ya nasıl bir anlatış o öyle.

0|0
    0|0
  • Boyle arkadas da olmaz olsun..

0|0
    0|0
  • O kizi anca tenesir paklar ;D

0|0
    0|0
  • Bir dakika yahu , hem pis hem süslü?!

Bu nasıl oluyor , hede hödö?!

0|1
    0|0
    • süslü işte. küpe müpe takıyor sürekli pudrasını tazeliyor mavi lensini takmadan dışarı adımını atmıyor saçlarda sapsarı boyanmış :)

• Sınav günü salona şişko kız girdii ayağıı kokuordu lağam gibi erkek ayak kokusuydu :((((((((((((((

0|0
    1|0
    • ayakkabıdan nasıl sızdı ayak kokusu :D

• Inanmiyorum ya gelip benimle konusabilirdin yaziklar olsun sana her seyimi irtaya cikardin

0|1
    0|0
    • sende bu kadar pislik olmasaydın:D

• senin gibi insanlardan nefret ediyorum.

dedikodu yapmaktan baska bir bok biliyormusun

1|0
    1|0
    • bunları paylaşırsak insanlar temizliğine daha çok dikkat etmeye başlar ;)

Yükleniyor...