İlk anınız neydi? Kaç yaşındaki anılarınızı hatırlayabiliyorsunuz?

İlk anınız neydi? Kaç yaşındaki anılarınızı hatırlayabiliryosunuz? Yaşınızın en küçük olduğu zamanlardaki anılarınızı hatırlayabiliyor musunuz?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yürüyemeğim dönemleri bile anımsıyorum dersem inanır mısın ? ama gerçekten hatırlıyorum. En eskisi 1 yaşındayken kulağımı komşumuz delmiş tüm detay aklımda hala...

0|0
    0|0
  • mahallede simge diye bir arkadaşın uzay diyye kardeşi vardı ve kafama kocaman taş atmıştı. bende o an küçük diye bişey yapmamıştım daha büyüğünü ona atıcam diye kafamda planlar yapıyordum :D artık öldümü kaldımı bilmiyorum bulsam atıcam taş :D

0|0
    0|0
  • 2 yaşındaki halimi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Ameliyat yıllarım... 3-4 yaşında iken...

0|0
    0|0
  • 5 yaşındaydım sanırım hatırladığım kadarıyla. Ama bugün 95 yaşına da gelsem ne o anıyı unuturum ne de o acıyı

0|0
    0|0
  • Bir çoğunu , gülümseme oluyor yüzümde o an .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 3-4 yaşımdaki halimi hatırlıyorum. Oturduğumuz ev, bahçe, arkadaşlarım en ince ayrıntısına kadar hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Anı olarak genelleyip düşününce belirleyemiyorum fakat aile içerisinde bazen sohbeti açılan konular sırasında eskileri hatırlayabiliyorum. Genellikle 4-5 yaşa kadar.

0|0
    0|0
  • dün ne yediğimi hatırlayamıyorum

0|0
    0|0
  • 2 yaşındayken motor çarpmıştı havada takla atmıştım en küçük onu hatırlıyorum .

0|0
    0|0
  • 3 yaşını hatırlıyorum benim 3 tekerlekli bir arba/bisiklet tarzı bişey vardı çok severdim onu sonra abim onun üstüne binip sürecem dedi ve bir oturdu kırdı... yine 3 yasında yaylada abilerim yerde yatardı bende onlara terlik fırlatırdım... ddüşünsem belki çıkarda... daha

0|0
    0|0
  • anasınıfı öncesiydi yanılmıyorsam üzerinde göz olan ayakkabılarımdan alt komşumuzun kızının çok korkması ve benımde sürekli onu korkutmamdı büyük keyif alıyordum :)

0|0
    0|0
  • migros'taydım, kasiyere para ödeme aşaması falan.. kadına 5 lira ödedim.. kadın bana 6

lira diyor, benim o an kafa beyin sapıttı galiba ki kadının 6 lira demesine rağmen elimi

uzattım kadından para üstü bekliyorum.. böyle bir yaklaşık 10 saniye birbirimize baktık,

sonra neyse ki uzattım 1 lirayı.. az daha kadın ana avrat soy sop bacı emmi kayacaktı

bana.. o günden sonra migros'a hiç gitmedim, komşu çocuğunu yolluyorum..

0|0
    0|0
  • mor renkli öikolata vardı ismini hatırlamıyorum şimdi tam olarak onla ılgılı bır seydı

0|0
    0|0
  • hayal meyal hatırlıyorum 4-5 yaşlarındaydım biz taşınıyorduk falan yeni eve geçmiştik daire bomboştu ilk hatırladığım şeyler bunlar :)

0|0
    0|0
  • 2-3 yaşa kadar indim sanırım

0|0
    0|0
  • 4 yaşımdaki anılarımı hatırlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • okulun ılk gunudur,

beş yasındaydım ve o gunu unutmadım

0|0
    0|0
  • ilk anım akşehire gezmeye gitmiştik elimi bisikletin tellerine sıkıştırmıştım ve 4 yaşınaydım

0|0
    0|0
Yükleniyor...