Spor salonuna giden tipleri kategorilendirelim bakalım=)

spor salonnunda gıcık olduğunuz şeyler ,şahıslar ve olaylar nelerdir?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arkada çalan dandik bir radyonun dandik frekansindaki dandik şarkısını istemeden dinlemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kadın erkek olunca strese giriyorum , ben agırlıgı kaldırırken bagırmayı sevıyorum kadın olunca anca ığğğ diye inlemek zorunda kalıyorum :(( gelmeyin yaa

0|0
    0|0
  • hepsi gösteri için gelirler

0|0
    0|0
  • Yakışıklı seksi olmasına rağmen inatla vücut geliştiren kız erkek herkesin sinirini bozan karizma erkek : ÜLGEN (mitolojik türk tanrısı)

0|0
    0|0
  • eliptik bisikletde elinde iphone facebook twitter biyandan müzük dinleyen pedalı yavaş cevirip arada duran tipler var

0|0
    0|0
  • Bir sene spor salonunda çalışan herkes hoca gibi takılıyorr o öyle bu şöle aslnda kimseninde bir bok bildiği yok nese saygılar

0|0
    0|0
  • sivri burun ayakkabıyla basketbol oynayanlar olabilir mesela. yanlıs anlama ben değilim bir arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Antremanlardan .s .s

0|0
    0|0
  • soruyu soran olarak sen bir soelseydin :D

0|0
    0|0
  • çok ekmeğini yedik :D

0|0
    0|0
  • şişman kadınların olması sinir ediyor .

0|0
    0|0
  • kızlara hava atmak için gelen tipler

0|0
    0|0
  • havalı fitnes antrenörüne saldırasım geliyor :D

0|0
    0|0
  • niye yapıyoruz bunu

0|0
    0|0
  • kızlara hava atanlar işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten spor için gidenler,sosyalleşmek için gidenler,kız-erkek (sevgili)bulmak için gidenler,vücut gösterisi yapmak için gidenler vardır elbet:))

0|0
    0|0
  • Vucut yapmis kendini sirf vucudu siskin die yakisikli sanan varos tipler, izlenmek ve ne kadar agirlik kaldiriyorum bak diyen bagirislar

0|0
    0|0
  • Karı-kız indirmeye gelen tipler ve başkaları beğensin diye spor yapanlar bir de hocaya yavşayanlar

0|0
    0|0
  • Şu sıralar yabancı şahışlar bana hep gıcık gidiyor sanki gibi .

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla bize doğru bakarak kas şişiren erkekleri gördüğümüzde sapık diyoruz onlara :))))

0|0
    1|0
Yükleniyor...