Kapat

Askerlik ile ilgili bir soru

Arkadaşım askere gitti beş ay yapıcak. merak ettiğim bunların çarşı izni her hafta sonu mu oluyor? Belirli zamanlarda mı veriliyor? ne zaman izinleri oluyor?

Güncellemeler:
Hepinize çok teşekkür ederim :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• hafta sonu verilir yemin edene kadar izne çıkarmazlar ama bazen cmrtesi pazar bazende tek gün verirler hiç vermeyebilirlerde

1|0
    0|0
    • yeni gitti. Hafta sonu nete girmiş şaşırdım bu mümkün mü?

• ;) :D iyi geceler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• her hafta sonu olur ya cumartesi ya pazar

1|0
    0|0
  • acemilikte yok :) usta birliğinde ben her hafta çıkıyodum cumartesi veya pazar. diğer takımlarda 2 hafta da bir çıkanlar vardı. denetleme olduğunda veya komutan ceza verirse çarşı iznin olmaz. yani nasip kısmet askerde çarşı izni :) ben 6. çarşı iznime çıkarken 2. ye yeni çıkanlar vardı

1|0
    0|0
    • yazık onlara :(

• aramaz o ayı :D boşver şansıma tükirim . cevaplar için teşekkürler ben kaçar :D iyi geceler.

• sana da iyi geceler :D haha benim arıcak kimsem yoktu milletin var da aramıyor :D

• acemilikte çarşı izni yok yemin töreninden sonra

1|0
    0|0
  • genelde her hafta olur ama bazen ayda bir çıkamadıklarıda olur sıkıntılar oalbilir paşa gelır faln filan

1|0
    0|0
  • gittği yere bağlı bende kısa dönem yaptım bize hafta sonları ızın veriyorlardı yan taraftakı askeriyede iki haftada bırdı orneğin gidince netleşir o

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...