Askerlik ile ilgili bir soru

Arkadaşım askere gitti beş ay yapıcak. merak ettiğim bunların çarşı izni her hafta sonu mu oluyor? Belirli zamanlarda mı veriliyor? ne zaman izinleri oluyor?

Güncellemeler:
Hepinize çok teşekkür ederim :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• hafta sonu verilir yemin edene kadar izne çıkarmazlar ama bazen cmrtesi pazar bazende tek gün verirler hiç vermeyebilirlerde

1|0
    0|0
    • yeni gitti. Hafta sonu nete girmiş şaşırdım bu mümkün mü?

• ;) :D iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• her hafta sonu olur ya cumartesi ya pazar

1|0
    0|0
  • acemilikte yok :) usta birliğinde ben her hafta çıkıyodum cumartesi veya pazar. diğer takımlarda 2 hafta da bir çıkanlar vardı. denetleme olduğunda veya komutan ceza verirse çarşı iznin olmaz. yani nasip kısmet askerde çarşı izni :) ben 6. çarşı iznime çıkarken 2. ye yeni çıkanlar vardı

1|0
    0|0
    • yazık onlara :(

• aramaz o ayı :D boşver şansıma tükirim . cevaplar için teşekkürler ben kaçar :D iyi geceler.

• sana da iyi geceler :D haha benim arıcak kimsem yoktu milletin var da aramıyor :D

• acemilikte çarşı izni yok yemin töreninden sonra

1|0
    0|0
  • genelde her hafta olur ama bazen ayda bir çıkamadıklarıda olur sıkıntılar oalbilir paşa gelır faln filan

1|0
    0|0
  • gittği yere bağlı bende kısa dönem yaptım bize hafta sonları ızın veriyorlardı yan taraftakı askeriyede iki haftada bırdı orneğin gidince netleşir o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...