Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi

Beşiktaşla oynayacağımız derbi cumartesi günüymüş. Mutluluktan havaya uçan bir ben miyim? :))

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• evet cumartesi günü galatasarayı olduğu gibi beşiktaşıda kadıköyde gömecez :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cumartesi hayrolsun :)

cut.

0|0
    0|0
  • Yokk bir sen bir ben :DD

0|0
    0|0
  • Kadıköyde derbi kazanmak ezeli rakiplerimiz için uefa kupası almak gibi birşey.

kupayı alan kadıköyde bizi yener:))

0|0
    0|0
  • beşiktaş bari sizi yendese çok açılmasanız :)

0|0
    0|0
  • Bilet bulursam stattayım gol atmakta zorlanıyoruz yeneriz inşallah.

0|0
    0|0
    • Saat 10da biletixin başında ol ve 3 tarayicidan da ac siteyi.. ben oyle yapiyorum :)

• Yok ben satın almayacağım eniştem sağolsun o ayarlar bir şeyler bana :) yani inşallah ayarlayabilir :)

• fener yener :)

0|0
    0|0
  • birsen birben birde çarşı

0|0
    0|0
  • bence birtek sensin

0|0
    0|0
    • Sıkıntı çıkarmaya çalışma akşam maça gidip ertesi gün okula gitmeyecek işe gitmeyecek olan herkes mutluu :)

• bencede aşkım :(

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe alır Kadıköy'de görülmüş şey mi derbi almak :D

0|0
    0|0
  • Neresi mutluluk anlamadım ama galibiyetle döneceğinizden pek bir umudum yok Beşiktaş sizden daha iyi bir takım fakat iki takımdan da nefret ediyorum büyük bir şekilde

0|0
    0|0
    • Mutluluk çünkü akşam maça gidip ertesi gün okula gitmek gibi bir derdimiz yok. Çok yorgun olunuyor.

• İyi oynayan kazansın demek isterdim ama gönlümün sevgilisi kazanacak buna inanıyorum BeşiktAşk <3

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa şimdiden geçmiş olsun bu anı unutamıyacaklar :)

0|0
    0|0
  • hiç kartalla minik kanarya bir olur mu tabiki beşiktaş kazanacak galatasaraylı olarak inancım tam kalbimiz beşiktaşla goller almedia olcay fernandes :)))))

1|0
    0|1
  • Evet sen sevincini yaşa malum bizim gençler maçı alınca çok üzülürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...