Neden beni önemsemiyorlar

Benim sınıf belalı cahil kendini bişey sanan tiplerle dolu bide benim takıldığım arkadaşlarım var benim takıldıklarım pek çevresi olmadığından sınıfta söz sahibi değiller pek yani sınıfta hep bu malların dediği oluyor belalı olduklarından bişeyde diğemiyo kimse.nese bu gün maç yapacaktık karşı gruptan 2 kişi adam seçişiyodu herkezi seçtiler bir ben kaldım kimsede beni takımında istemiyor benim arkadaşlarım flaanda seçildi ama beni kimse seçmedi sinir oldum nese sonunda bir takıma girdim zorla ama bu seferde maçta salak salak şeyler söyleyip duruyolar yok defansa gel yok kaleye geç maç yapmaz olaydım bu mallarla lan sanki professiyonel futbolcu ya hepsi gelmişler bide bana laf anlatmaya çalışyıyorlar sinir oluyorum ben böyle olmasını istemiyorum benimde sözümü dinlesinler istiyorum sadece maçta değil her konuda benide adam yerine koysunlar istiyorum bunu nasıl yapacam ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle 18 yaşından büyük olduğunu emin misin, biraz çocukça geldi bana ama? :)

Neyse, olur böyle şeyler, beni de ilkokulda takmıyordu kimse, daha doğrusu erkekler kızları dışlıyordu, sonra ergenlik falan girince araya düzeldi her şey :D Yani oluruna bırak sen de biraz, olacağı varmış de. Ayrıca onlar kim ki sen adam yerine koymalarını istiyorsun kendini? Boş ver ne yaparlarsa yapsınlar, sen keyfine bak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Derslerinde başarılı ol ,genel kültürde ver ellerine gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adam yerine konulmak istiyorsan önce adam olduguna kendini inandırman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...