Sizde de oluyor mu veya başınıza geldi mi ?

onu aklımdan çıkarmaya çalışıyorum ama çıkmıyor bir türlü sanki beynimi ele geçirmiş gibi bazen öyle bir noktaya geliyorum ki nefes almayı unuturum ama onu unutmam aklımdan çıkaramam diye düşünüyorum bir saniye bile aklımdan çıkmıyor sizce o da beni düşünüyor mudur ? çünkü şöyle bir yazı okumuştum aklınızdan çıkaramıyorsanız sebebi onunda sizi düşünüyor olmasıdır oda beni düşünüyor mudur ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evet oldu, zamanla geçti.

Nefesinin kesilmesine, huzurunun bitmesine sebep olanın o aklındaki oldugunu düşünüyorsan merhemi onda arama. Merhemi önce kendinde, sonra zamanda, hepsinden önce sabrında.

Düşünmesini bilemem ama o söze inanmıyorum, benim düşündüğüm başkasıyla sevişiyor şu an, sevişirken beni mi düşünecek :)

cut.

1|0
    0|0
    • nasıl unuturum

• Takip etmeyi bırak

Herşeyi sil ona dair

Hayatına odaklan, bişeylerle meşgul boş veya dolu

En az bir kişiyle muhabbetin olsun.

1 ayın geçmesini bekleme, günü bitirmeye çalış, çünkü zamanla unutursun, mesele bugünü bitirmektir.

Sorumluluklarına ver kendini

Yeni arayışa yönel içten içe, merhemin önce sabrın, sonra çaban ve sonra zaman olacak.

• çok saol :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam şube açiyor

0|0
    0|0
  • orasını ALLAH bılır ama mantıksız beni düşünüyorsa niye birlikte olmak varken ayrılsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "yazı okumuştum aklınızdan çıkaramıyorsanız sebebi onunda sizi düşünüyor olmasıdır oda beni düşünüyor mudur ?" keşke öyle olsa ama bence öyle değil öyle olsa neden ayrı olalım ki dimi

1|0
    0|0
  • o yazıyı bende okumuştum.doğruluk payı olmayan birşey bence.ama telepatiye inanan biriyim.senin yaşadığın his saplantıdan başka birşey değil.aynı durumu bende yaşıyorum.beynimizi buna şartlamışız maalesef...

1|0
    0|0
  • Düpedüz yalan.Ben onu deli gibi düşünürken başkalarıyla sarmaş dolaş olan insanlar vardı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...