Roberto mançini ile Galatasaray başarı bakımından nereye kadar ilerler?

roberto mançini, futboldan anlıyor ama futbolcudan anlamıyor sanki :)

• Şampiyon olur
    50% (1)19% (3)22% (4)Oy Ver
  • Ligde en az 3. olur
    50% (1)44% (7)44% (8)Oy Ver
  • Ziraat türkiye kupasını alır
    0% (0)25% (4)22% (4)Oy Ver
  • Şl liginde gruptan çıkar
    0% (0)6% (1)6% (1)Oy Ver
  • A B C D şıklarının hepsi
    0% (0)6% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyedeki herkes futboldan anlıyor ama Manchaster City ,İnter, yöneticileri futboldan anlamıyor o bakımdan 400 Milyon Euroluk takımın başına Ersun Yanal ı değilde Roberto Mancini yi getiriyor bu kadar ön yargılı yaklaşmayın şu anda Mancini nin kadro seçimi hatalı oynattığı futbol yanlış olabilir ama asla kötü bir hoca değildir.Aslında ben Terim den sonra Rijkaard ın gelmesini isterdim çünkü çok iyi bir hocaydı bu yönetimle çok başarılı olurdu ama tercih etmediler, Mancini den sonra ise Hamza Hamzağlu takımın başına gelmeli

Bence bu sene Mancini ile birlikte tekrar başarılarımıza devam edeceğiz

2|2
    1|4

Erkekler Ne Diyor 26

• mancini italyan anlayışının bir noktası ama italyada takımın yüzde 70 i savunma ağırlıklıdır . bir bakınız gs de kaç savunmacı var. adamın sistemine göre zıt bir kadro var. bu sistemi oturtursa gs nin çok 1-0 lık 2-0 lık maçlarını izleriz ama savunmayı hayatta görmemiş gs için savunma öğrenmek beleşten kornerden yan toıptan gol yememek demektir. ama zaman dediğimiz şey aleyhimizemi işler lehimizemi görücez...

0|0
    0|0
  • Yalnız bu cümleyi bir yorumcudan falan duymayıp gerçekten kendin kurduysan önünde saygıyla eğiliyorum bir erkek olarak.

1|0
    0|1
    • kendim söylüyorum ceyhun ve aydını oynatması beni kahrediyor

• tebrik ederim ama asıl sorun burak'ı kullandığı yer. burak yılmaz'ın sol açık oynadığı hiçbir galatasaray maçını izlemem bir daha. bu kadar da büyük konuşuyorum. burak yılmaz'ı sol açıkta kullanmak futbol cinayetidir

• terimi yolladılar ya artık napıyorsa yapsınlar sonuncu olsunlar umrumda bile değil artık gs den geçtim ben

0|0
    0|2
  • bu takım onun değil o yüzden adamı yargılamamalıyız ayrıca daha geleli çok olmadı bu kadar sürede bişey beklemek hata olur bence

0|1
    0|0
    • bu yaz süper kupada biz 4 eksikle çıktık bu sefer şansınız yok tamam türkiye kupası sizin olsun biz 2 sene üst üste aldık :)

• 30 yılın acısı çıktı diyosun yani :)

• bence mancininin iş yapamayacağını gs lıler soylemıstı basında. tabı burda referans olarak fatih terim donemindeki işleri alıyoruz yoksa fatih öncesi dönemki kadar iş yapar.

0|0
    0|0
  • O nası niktir :D

0|1
    0|0
  • futbolcuları tanımıyor, takımı tanımıyor, ligi tanımıyor, saçma sapan yabancı kuralı var işi kolay değil. devre arasına kadar adaptasyon süreci devam eder ve istediği transferlerle 2. devre başarılı olacağımızı düşünüyorum. neler başarabileceğini söylemek için daha çok erken.

0|0
    0|0
  • galatasaray bu futbolla fenerden yine 30 puan fark yer,mancini hiçbirşeyden anlamayan br hoca vatikan sayesinde malı götürüyor sezon sonu gitmez çünkü saglam mukavele yapmıştır yani durumunuz kötü.

0|1
    0|1
  • F hiçbiri

Mancini futboldan anlıyor ama galatasaraydan anlamıyor. galatasarayda başarılı olacak tek adam var oda fatih terim...

başka kimse galatasarayda başarılı olamaz galatasarayı başarıya götüremez.

0|0
    0|0
  • onunde 3 macı var

sıvas - real - kasımpasa

3 ude tehlıkelı takım

real dısında 2 mactan turkıyeden 6 puan toplarsa belkı ilk 3

siyaset fenere sıcramazsa fener onde bıtırır lıgı.

cunku kafamız rahat ;) avrupa durumuda yok ;)

0|1
    0|0
    • siyasetin sıçramasından bende çok endişeliyim

• azizi elleyemezler.

aziz e dokunsalar her kim fenerli muhalefete verir oyu ;)

• Türkiye Liginde oynayan futbolcular taktikten anlamıyorlar hele ki taktik anlayışları 0 Mancini alında çok iyi hoca fakat o taktik anlayışları olsaydı hiç bir durum kalmazdı.

0|0
    0|0
  • grubu zora soktu çıkamaz , ligde en az 3. olur ama şampiyon olamaz . fenerlileri şimdiden kutlarım . alsak alsak ziraat türkiyyi alırız bu sene gibi geldi bana . bakalım sezon sonunda alim ilan edilebilcem mi? (holigan of galatasaray)

0|0
    0|0
  • Ziraat türkiye kupasını alır

0|0
    0|1
  • galatasaray ilk 3 e bile giremez

0|1
    0|0
  • 2 haftaya göndeririz yerine Hakan Şükür falan gelir .

0|1
    0|0
  • Ligte en az 15. olup küme düşmez

0|1
    0|0
  • Nicke bak allahahim ya :D

0|0
    0|0
  • devre arası şutanzi imparator geri gelenzi ;))

0|0
    0|0
  • zaten lig için alınmadı bence şamp. ligi için geldi türkiyeyi tanımıyor rejkaard gibi bişey olcak...

0|0
    0|0
  • Bi' Fatih Terim olamaz

0|0
    0|0
    • Yukarıya yazdım ama burayada yazayım dedim Manchaster Citynin bulunduğu grupta Real Madrid ve B,Dortmunt gibi takımlar vardı ayrıca Mancini City i 28 yıl aradan sonra Premier Lig şampiyonu yaptı

• 4 maç sonra gider

0|0
    0|0
  • mancini mesaj attı şuan çok kırılmış mançini demene. bilgilinize.

0|0
    0|0
  • bu sene bişey yapamaz gibi :D

0|0
    0|0
  • mançini değilde futbolcular resmen sıçtı sıvadı :(

0|0
    0|0
  • Şilliğim sen git coxuklarina bak sanane menciniden oyunculardan bak bebeeler süt istior bebem

0|0
    0|0
  • 0000000000000 futbol anlayışı .

0|0
    0|0
    • çok gol yedik bu sene neden acaba

• Valla muslera çok iyi kaleci ama bazen aptal aptal hareketler yapıyor.Bruma ronaldo ronaldo dediler adam daha çoook ekmek yicek.Amrabat zaten 0 burak saç baş yoldurur drogbada tek yük zaten.Bu sene 2.ci anca oluruz

Kızlar Ne Diyor 3

• çok başarılı olabiliceğini düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Bence transferler,moral ve daha sıkı,ağır antrenmanlar şart.

Yoksa bu sene Galatasaray için çok kötü olur ben güveniyorum Mancini'ye Muslera ve Sneijder döndüğünde kaldığımız yerden devam edeceğiz fakat cidden ağır bir dönem bekliyor bizi Önce Ziraat sonra Sivas sonra Elazığ,Kasımpaşa aradaki CL maçları cidden çok zorlanacağız Allah yardım etsin ASLANLARA sonuna kadar arkanızdayız

0|0
    0|0
  • mancini geldiği gün fenerbahçe şampiyonluğunu o zaman ilan etmiştir manci en fazla size türkiye kupasını aldırır finaldede fenerbahçe olmasa tabi

0|0
    0|2
    • kupada finale kadar gelecez ve fenerbahçe herhangi bir kupa finalinde galatasaray ı yenecek buna gülerim kadıköydeki gibi olmaz o maçlar olmuyoda zaten kupada hiç şansı yok

Yükleniyor...