Nereye gidiyor bu gençlik ?

Arkadaşlar bu gün okuduğum lisenin 9. sınıfların birinde kız kavgası vardı.Dikkatimi çekti ve birazda meraktan girdim sınıfa hemen.Kızlar Kavga ediyordu anladığım kadarıyla mesele şu ;

Kız Bir arkadaşının sevgilisine mesaj atmış tanışalım mı ? diye

sonra kavga felan büyümüş.

ama benim asıl takıldığım nokta o değil.

Mesajı atan kızın kolu.Kolu jilet izleriyle doluydu.

9. sınıf öğrencisinin ne sorunu olabilir ki.

Nereye gidiyor Bu gençli ?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Başı Boşluk diyelim.

jilet çekenin ailesi kolunu gördüğü anda konuşsa ve sorununa bir çözüm aramaya çalışsa işler böyle olmaz bence.

Genelde sorunları büyümesinin nedeni aileden saklamaktan kaynaklanıyor.

ailesi sahip çıksa kızının hatalarına ve yardımcı olup sorunları birlikte çözse daha iyi sonuçlar olur.

Cut.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes birbirine soruyor nereye gidiyor bu gençlik diye o gençliğin yapı taşı biziz diye kimse dönüp kendine bakmıyor .

1|0
    0|0
  • genç olan sizlersiniz..bizim yaş çıkıyor sanırım olgun olduk size sormak lazım..

1|0
    0|0
  • binmişler bir alamete gidiyolar kıyamete :D

yazık. çok yazık...

Ama bizim kimsenin özel hayatına karışma laf etme hakkımız yok dimi asi gençlik?

1|0
    0|0
  • azmış bunlar vah yazık erkeklerin haline :)

0|0
    1|0
    • Erkeklerin Farkı yok bizim yanımızda 31 den kaç kez yaptıklarından bahsediyorlar

Kim azmış ?

• azmış bunlar vah yazık bu kızların haline :)

• miy macina gitmesin yeter: )

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aile konusunda eksik kalmış.

1|0
    0|0
  • Doğurmak için doğurmasa anneler böyle olmaz bakmak için doğursalardı çocuklarıyla ilgilenir çocuklar bilinçsizce hareket etmezlerdi

1|0
    0|0
  • psikolojiler bozuk zavallı yavrucakların yazıkk :D

0|0
    0|0
  • konuşmak falan çözüm olmaz onlara bir güzel dayak atacaksın bak nasıl akılları başlarına geliyor.bir tanesi bunalıma girip jilet vurmuştur diğerleri de özentilikten yapmıştır ama sorsan aşk acısı çekiyordum ondan yaptım der (dünyada ki en büyük acı aşk acısı ya)(!) bilmiyorum bu neden olur bende ergenliği bitirmiş sayılmam 20 yaşındayım ama o dönemim boyunca anneme babama öf demişliğim bile olmamıştır kavga desen biz disiplinden korkardık be zaten 9.sınıfta renkli toka bile takamazdık süslenip püslenip sevgili yapmaya fırsatımız yoktu kızlı erkekli oturamazdık bile imam hatip değil di ama yasaktı bizim okulda vay be çok değil 6 sene öncesinden bahsediyorum o zamandan bu zamana neler değişmişte böyle kavgalar edebiliyor olmuşlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...