Merhaba bebeğe isim sizce nasıl ?

merhaba hamileyim ve 6 aylık bir kız =) kızımı bir isim arıyorum aslında eski bir isim arıyorum çünkü Tarih öğretmeniyim ve eski isimlere bayılıyorum benim Seçimim Bengisu sizce Bengisu nasıl bir isim ? pek kişi bilmeyebilir eskiden gelen bir isim anlamı Sonsuz su olmakta =) sizin görüşlerinizi de alayım =)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• direkt su koy.anlamı:su

1|0
    0|0
    • çok komiksin maşallah =)

• sonsuz su bence hoş ama teşekkür ederim yorumun için ve su biraz sade kaçıyor =)

Erkekler Ne Diyor 11

• Güzel bence.Senin sevmen önemli zaten.

1|0
    0|0
  • ben türk ismi tercih ederim madem türküz niye acem, arap , v.b isimler koyayımki.. ?

1|0
    0|0
    • ben eski isimlerden daha çok hoşlanıyorum ve bu isim cengizhan dönemlerinde kullanılan bir isimdir =)

• mengü de hoş isim..

• rümeysa nehir asya bnce

1|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün =) Hürrem nasıl :P (:

1|0
    0|0
  • beğenmışsın işte ne guzel ben zehra aysıma tuana ecre gıbı ısımlerı severım:)

1|0
    0|0
    • güzel isimler evet çok beğendim ve istediğim aslen şudur ismin pek nadir olması nadir olması iyidir =)

• kesınlıkle bende sızın gıbı dusuuyorum ınce eleyıp sık dokuyun :)) aysıma pek yoktur tuanada oyle ecre ve ecrin coğaldı son zamanlarda zahrada keza cok var baska var mıdusunmem lazım :))

• Nilüfer olabilir.

1|0
    0|0
  • Ayşe, Fatma falan koy, bu isimler daha güsel.

1|0
    0|0
    • ben Fatma ismini falan pek düşünmüyorum yani biraz ilgi çekici olmalı =)

• Bu isimleri artık koyan olmadığı için daha ilgi çekici. Bir sürü abidik gubidik isim var.

• entel bir kız ismi gibi. yakışır. profil neden gizli. çok özel bir sorumu acaba.

1|0
    0|0
    • evet teşekkürler aslında gizli sormamı gerektirecek hiçbir şey yok ama sordum =)

• Tomris koy :D

1|0
    0|0
  • biz ne dersek diyelim anne baba olarak siz yapıcaksınız tercihi :)) ben bengisu'yu beğenmedim açıkçası. ırmak, nehir, yağmur falan olabilir mesela.

0|0
    0|0
    • aslında eşimde nehir ismini istiyor eşimle aynı zevkten birisiyle tanışmak iyi oldu ama eşim beni üzmek istemiyor çünkü ben daha çok nadir ve eski tarz isim istiyorum ama çok teşekkürler isimler çok hoş İnşallah sende kızına koyarsın bu isimlerden birisini...:)

• ben açıkçası daha modern isimlerden yanayım öğretmenim :)) teşekkür ederim. şimdiden allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün :)

• tarih ögretmeniysen o zaman heredot cevdet koy :))

1|0
    0|0
    • eheh =) düşünürüz =) =P

• evliya çelebide olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben Nida olarak düşünüyorum. Hoş geliyor bana.

1|0
    0|0
    • evet isim gerçekten hoş ama ağabeyimin kızının adı da Nida olduğu için hiç düşünmedim :)

• toprak ismini beğeniyorum ben :)

1|0
    0|0
    • evet oda çok hoş tatlım bende beğeniyorum ama düşündük ki şöyle pek bilinmeyen ender bir isim olsun istedik =)

• AYBEL : Ay gibi dikkat çeken, aya benzeyen güzelliğiyle farkedilen, seçilen

:)

• ileride Allah nasip ederde bir çocuk sahibi olursam ve kız olursa ismini firuze koymak istiyorum

anlamı: açık mavi renkte değerli bir süs taşı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • aybige,dilruba,dilyar,gülhatun olabilir bir de nurbanu var çok beğenirim o ismi

0|0
    0|0
Yükleniyor...