Sevgilim babasını kaybetti acısı varken bile bencillik yaptım kalbini kırdım kendimi nasıl affettirebilirim

Sevgilim yaklasık 3 hafta önce babasını kaybetti ve ben babasının cenazesine gdemedm 3 haftadr yanına gdemedm ona destek olamadm bencil davrandm ve kalbini kırdım onu üzdüm artk bna soğuk davranıyo gönlünü tekrar kazanmak icin ne yapmalıyım

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne dese he diycen tamam diycen alttan alcan iyi davrancan 1 dediğini 2 etmiycen bu aralar. zaten seviyorsa seni zamanla düzelir bu şekilde merak etme acısı büyük atlatmak kolay olmaz tahmin ettiğinden uzun sürebilir ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• agzınla kus tutsan sıklemez.

arkadas vardır sefada yanında olan, cefada yanlız bırakan,

arkadas vardır hem sefada hem cefada yanında olan.

empatı kur sen olsan aynı durumda o cocukla eskısı gıbı olabılırmısın ?

seni sie eder yakındır ;)

0|0
    0|0
  • babanı öldür sende oda seninkine gelmesin ödeşin..

1|2
    0|0
  • Bencilliğinin cezasını çek umarım çocuk böyle devam eder.

0|0
    0|0
  • açıkçası işin biraz zor :(

0|0
    0|0
    • Pismanım ama

• Peki tesekkurler yardmcı oldugn icin

• Rica ederim :)

• bence sen ve senin gibilerin nesillerinin tükenme vakti geldi :D

0|1
    0|0
  • Bence en yakın zamanda biri üzerine beton dökmeli :-)

0|0
    0|0

• öl

0|0
    0|0
  • adam haklı ben olsam varsa daha kötü olurdu.bide gelmiş soru diye soruyosun.senden sevgili olmaz bayan k.bakma.en iyi günde yanındaydan kötüsünde de yanında olacaksın ki evlenşilecek hatun olasın ama o adam seni alırsa yazık.

0|2
    0|0
  • at kendini köprüden assagiya ya bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni artık affedeceğini düşünmüyorum acısı büyükmüş, böyle zamanlarda hepimiz sevdiklerimiz yanımızda olsun isteriz. Ama sen yapamamışsın bu durumda da bir şey söylemek çok güç..

0|0
    0|0
  • Son derece haklı :/ ama samimi birşeklde özür dleyip telafi etmeye çalşablrsn

0|0
    0|0
  • Ohaaaaa...

0|0
    0|0
  • kötü gününde yanında olamasan da destek olmalıydın.Bundan sonra elinden geleni yap bari.

0|0
    0|0
  • cok zor.zor zamanında yanında olmamıssın senden sogumus olabılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...