Evli bir adamın ve evli bir adamın konustuğunu görseniz bilseniz naparsınız ne tepki gösterirsiniz ?

bi yerde çalışıyorum çalıştığım kadın iş nedeniyle baska bir firmaya gidiyor ordada desen çalışıyor ve orada bir adamla konusuyor bugun giderken facesini açık bırakmış unutmuş ve konusmalarını gördüm şok oldum kadın evli adam evli kadın kapalı bide yani çocu var öbürününde var ben utandım yani öyle bişe beklemiyordum görüşmüşler falan ve daha ne konusmalar siz bu durumda napardınız ?

Güncellemeler:
Evli bir adamın ve evli bir kadının konustuğunu görseniz bilseniz naparsınız ne tepki gösterirsiniz

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• hiç kimsenin sırrını öğrenmeye çalışmayın...olduya tesadüfen bir sırrını öğrendiniz geçin gidin...hayatın akışına müdahale etme şansınız var yalnız bu müdahalenin nasıl bir sonuç çıkaracağını kestirmeniz çok zor... vicdanen kaldıramayacağınız bir yükün altına sakın girmeyin...bir örnekle pekiştirmem gerekirse ;

evli bir çift var ve çiftlerin bir kızı var... kız üniversiteye hazırlanıyor zehir gibi bir kız...mühendis olmak istiyor... kızın babasının evli bir kadınla ilişkisi var ve bunu tesadüfen yan binada oturan bir kadın öğreniyor...tabi boş durmayıp adamın karısına herşeyi anlatıyor...ondan sonrası tahmin edebileceğiniz gibi tam bir aile faciası kadın evi terkediyor boşanma davası açıyor...tabi kızda tam bir şokta psikolojisi bozuluyor annesine destek olacak haliyle...tabi olan sınavlarına ve eğitimine oluyor... o kız şimdi elektronik mühendisliğinde 2.sınıf öğrencisi ama istediği bölüme 2 sene gecikmeli gitti... ve 1. sınıfın sonunda okulunu 1 sene dondurdu...

karar senin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• alan memnun veren memnun işime bakardım kımsenın özel hayatı kımseyı ılgılendırmez ;)

0|0
    0|0
  • kimsenin hayatı doğruları ve yanlışları beni bağlamaz..

0|0
    0|0
  • 2 kişinin ilişkisi seni ya da başkasını ilgilendirmez, başkalarının konuşmalarını okumak da hoş bir davranış değil. kendi işine gücüne bak sen.

0|0
    0|0
  • Evli bir adamın ve evli bir adamın konustuğunu görseniz bilseniz naparsınız ne tepki gösterirsiniz ?

bu ne demek ?

0|0
    1|0
    • recm cezası uygulamak gerekir

veya çarmıha gerip taksim meydanında ibreti alem için ifşa etmek lazım

sadakallahulazym

• klasık cevap ahlaksızlar

0|0
    0|0
  • Bak bende merak ettim şimdi...:)))

Ne konuşmuşlardı ki...?

0|0
    0|0
  • çok grip değil bizi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • çok tanık oldum böle konusmalara bu yuzden evlılıkten sogudum

0|0
    0|0
  • gönül iste otada konuyor bokada, tamam o durumu savunmuyorum ama insan bagzen kendine laf geciremiyor

0|0
    0|0
  • hahaha :D dedektif gibisin maşallah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla meraklısın başına bir iş gelir demedi deme:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...