Galatasaraya Mustafa denizli gelsin mi sizce ?

manciniye tanınan süre umutları boşa çıkartırsa mustafa denizli teknik direktör olabilir mi?

• Mustafa denizli galatasaraya derman olur
    60% (3)38% (3)46% (6)Oy Ver
  • Mustafa denizli gelmez çünkü ......
    40% (2)62% (5)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ilk başta mustafa denizli düşünülmeliydi bence. bu saatten sonra en azından sezon sonuna kadar başka birisi gelmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bence bu sezon hasan şa falan olcaktı yardımcılardan daha sonra yeni bir hoca bakarlardı mancini takıma cok yabancı

1|0
    0|0
  • gelsin..

1|0
    0|1
  • Mustafa Denizli olmazda Akhisarın Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu olsaydı keşke kendisi çok iyi bir Galatasaraylıdır ve Galatasaraya yakışan bir teknik direktör

0|0
    0|0
  • Fatih terimi kovdunuz yerıne mustafa denızlıyımı aldınız enayiler diye sorarlar adama

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'i gönderen bir zihniyet Mustafa Denizli'ye hiç acımaz bence gelmesin...

0|1
    0|0
  • bunu senle konuşmuştuk gelmeli ve yardımcıları da Hakan Şükür ile Bülent Korkmaz olmalı . Böylece hem defansıfımız sağlam olur hemde kafayla gelen gollerimiz :)) en iyi cevap isterim :)

0|0
    0|0
    • ayıp olur nan en iyi cevap seçtik artık başka soruda :))))))

• şaka maka futbol bilgim inanılmazdır hatta öyle ki kıskananlar inkar eder başarımı . ben bile kendimi kıskanıyorum ama üzülüyorum da harcanıyorum diye ...

• olabilir şıllık

0|0
    0|0
  • Denizliyi alacaktın terimi niye kovdun:))

0|0
    0|0
  • gelmez bu saatten sonra o

0|0
    0|0
  • kim gelirse glsn fenerbahçe şmpiyon :)

0|1
    0|1
  • Hala mustafa denizliye bel bağlayanlar var yahu ilginç bir ülkeyiz

0|1
    0|1
  • aman aman uzakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk dursun gvt

0|0
    0|1
  • Fatih Terim Milli Takım'da olduğuna göre olabilir.

0|0
    0|0
  • mancini şutanzi imparator geri gelsin

0|0
    0|0
  • teknik direktör olarak gelmesin, gerek yok. ama sportif direktör olabilir, hatta olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaaa kanka ben fenerliyim oldumu şmdi yhaa

1|0
    0|0
  • Mustafa Denizli döneminde gerçekten başarılı bir takımımız vardı bu işi iyi yapar diye düşünüyorum ama keşke Bülent Korkmaz gelseydi işte Ünal Aysal gibi vefasızlara gelmez bu büyük adamlar

0|0
    0|0
  • hayır gelmesin allah korusun mustafa denizli galatasarayı başarılı yapar mancini kalsın bizim için daha iyi

0|0
    0|0
  • Hede hödö merak ediyorum da , Mancini ne zamandan beri Mançini oldu ?!

Çin ile bir bağlantısı mı var acaba?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...