Zengin olsaydınız ne yapardınız

kız olun erkek olun düşünün üzerinizde tam 6 ev var kirada hepsi napardınız calısırmıydınız?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Vakko nickli ruh hastasına lütfen inanmayınız

Yok saati 8 bin lira yok günlügü 500 müş

Siktiri çekerler adama

İpneyig*tettim dahada edicektim engel basmış

Günlügü 500 saati 8 bin lira olan adam böle saçma sapan sitelerde sürtmez artı

Kafasını kaşıcak vakti dahi olmaz

Kendisi bir çeşit ruh hastası olmayan şeyleri varmış gibi konuşuyo

Soruna gelicek olursak

Günümüzde hiç evi olmayıp kiralarda sürünen insanlar var

Hal böleyken 6 tane daire çok iyi mal varlıgı diyebiliriz

Bikere oturdugun yerden 3 bin tl

6 Tane dairem olsa dahi o daireleri dahada çogaltmak için

Evet çalışırdım

2|0
    0|0
    • kardeşim cvbın için allah razı olsun cok yararlı seyler söyledin herkese ısık olsun burda amaç para coklugu değildi aslında sen cok gzel anlamıssın valla demek istedimi demişsin ya Günümüzde hiç evi olmayıp kiralarda sürünen insanlar var.asgari ücretle çalısan insanlar var yinede cok para ortalamaya bakınca tabi zenginlk altı evle ölçülmezde aslında esas zenginlk kalpte sana katılıyrum kardeşim yararlı işler yapmak lazım akıllı yatırımları coğaltmak lazım dimi o vakkoya gelince bencede hasta

Erkekler Ne Diyor 21

• sevdiğim bişi üstüne bir dükkan açar yerim belli olsun diye takılırdım

1|0
    0|0
  • tabiki calısırdım ama sevdiğim işi yapardım kesınlıkle.

insana her zaman bir ugras lazımdır amacları sarttır o guvendıgın dairelerin bir sekılde elınden gıttıgını varsay kendı ayaklarının ustunde durman kıra gelırıne baglı yasayamazssın.

illaki rahatlıgı vardır ama bır seylerle ugrasmak calısmak her zaman ii dir ;)

0|0
    0|0
    • ya yok calısmıcam tabikide okudum bitti gitti zatende istemiyorumr ahatıma düşkünüm ama diosanki üret boş olmaz tabikide ona sonuna kdr katılıyorum kendini geliştirirsin keyfine bakarsın

• illaki dostum zorunlulugun yok sevdıgın seyler yap ama gelecege yatırım olarak yap bunu sana ordan gelen gelır yine bırıksın sen kendı ayaklarının uzerınde ordan gelen olmadanda durabılde gerisi ek gelır, 40 yasında emeklı olup ordan gelenle dunyayı gezmek istemezmısın ;)

ben olsam senın yernde bellı bı sure hayatımı zevk ıcın yasardım yapmadıgım bok kalmadıgı an derdımkı tovbemı edıp Allah a donme zamanı geldi ;)

sonucda yarına cıkıcagnın bıle kesın olmadıgı bu dunyda garantımız yok ;)

• ya yok neden sorun cıksınki calısmıcam ben 29 yasına giriyorum gezicem gezebildiğim kdr :) evlencem snrada kendi gelirimde olan biriyle ohh

• 1- Eğitimimi sürdürür kendimi geliştiririm.

2- 3' ünü kiraya verirdim

Part time çalışırdım beraberinde hazıra dağ dayanmaz.

cut.

0|0
    0|0
  • Milletvekilliğine adaylığımı koyardım.

Fakirler için yemek veren bir küçük şirket kurardım.

1|0
    0|0
  • Ya calismak para kazanmak degil bence eger maddi durumun yerindeyse bence para kazanmak icin calisma seevdigin bir ugras bul mesela cocuklari seviyosan bir kreş te ise baslav.b

1|0
    0|0
  • Biriktirip yazın safariye çıkardım ne çalışıcam.

1|0
    0|0
  • yapma bunu yaw..6 dairenin kira gelirinden nolcak..zenginlik değilki bu..benim kriterlerime göre zengin olursam çalışırım ben..evde kafayı yer insan..

0|0
    0|0
    • asgari ücret alan cogu insana göre altı ev yaklasık 7 8 milyar kira geliri yapıo konumu itibariyle bugun bir öğretmen olsan o kdr almazsın pilot olsan başlangıcta bu kdr bile almazsın bence zenginlik

• allah saglık versin onada yemek nasip etsin inşş

• çok zengin sayılmam ama birşeyler var..ona rağmen çalışmıyorum evimde kurbanlık koyun gibi takılıyorum :)

1|0
    0|0
  • Sen buna zenginlik mi diyosun? :)

Altı evle olmaz, sana zenginlikten bahsedeyim. Baban bir ortakla beraber, tanesinde 40 daire olan ve toplam 3 bloktan oluşan bir site inşaatına girer. İnşaat 2014 yılı Ağustos ayında bitecektir. Babana kalan altmış daire, biraz zenginlik olarak tanımlanabilir. :)

Ama ne olursa olsun, 60 değil 160 daire bile kalsa bana, yine de çalışırım

0|0
    0|1
    • calış canım canım türkiye şartlarında 6 daire bence zenginlik ;) sahsen ben calısmayı düşünmüyorum

• Şimdi gerizekalı arkadaşım 6 tane daire demek oturdugun yerden 3 bin tl para demek

Ben bu 3 bin tl ile yanımda 1 kişi daha beslerim

Günümüzde hiç evi olmayıpta kiralarda sürünen insanlar var

Ağzın kokarken insanlara zenginlik dersi verme

Saatin 8 bin lira demissin yanlış yazdın herhalde 8 tl olmasın o ?

20 yaşında bir lavugun 3-4 bin lira paraya para dememesi için

Anasını aliağaoglu çikmesi lazım

• Ahahhhaa :D

Nasıl da sinirlenmiş garibim yaa :D

Dostum siz herkesi kendiniz gibi falan mı sanıyosunuz? Benim günlük giderim 500 lira. Ayrıca 8bin liralık saat almak için aliağaoğlu olmaya gerek yok. Yaptığın işte iyi olman yeterli. Siz neden bu kadar çekemez insanlarsınız anlammıyorum, günlük harçlığınız yirmi lira anasını satıyım, burda bana labuk falan diyosun. Git de aç karnını doyur ya, bana ders vereceğine :D

• Senin yerinde olsam önce şu memuriyet zihninden kurtulurdum :) 6 eviniz var hepsi kirada ;) Buradaki detayı yakalarsan olacak :D

0|0
    0|0
    • evimiz değil:) evim hepsi üstüme hehe

• yok ya öyle boş seyler istemiyorum inan zaten 28 yasındayım hayırlı bir evllik yapıp eşime cocuklarıma adamak istyrm kendmi..iyi bir anne olurum inş arzum bu uyusturucu falan işim olmaz allah saptırmasın

• Gönlüzce olması dileğiyle...

• fazalık olan camileri kapattırıp yerlerine sağlık oacakları dispanserler aşevleri açmak

1|0
    0|0
  • Hedef paramı yani? Kendini geliştirmek için çalış. Parayı kendini geliştirmeye harca. Belki dünyaya bir katkın olur beton yığınlarından başka.

0|0
    0|0
    • yav zaten o şeyin şeyi burda amaç calısırmısın tabikide boşboş oturmıcaz canım o kdr paraya enayilik olur manevi anlamda kendini geliştirmek için ugrasırsın madem calısmıcan..

• haa haklısın yok be ya hayat öyle geçermi :( öptüm

• Öpmeseydin iyiydi be. Ne bu samimilik! Rahatsız oldum şahsen.

• 6 evimin olması için baya bir çalışmış olmam lazım..birazda dinleniyim yaw bırakın da:)

1|0
    0|0
    • evettt ailenle saadetli bir ömürde verdimi allah daha ne istersinki

• sen benim kafadansın hacı calısırım diyenler az olsada var.var öylede insanlar hahaha

• eyw hacı:)insanoğlu işte azla yetinemiyoki hep daha fazlası olsun istiyo..halbuki ne gerek var

• 66 tane olsa yine calisirim. Asalak gibi yasayamam.

Bahsettigin durumda olsam sevdiklerim cok daha rahat olurlardi bende daha mutlu olurdum.

0|0
    0|0
    • evde oturmak zorunda dilsinki zaten o parayla bir sürü hayırlı iş yapablrsn

• ha tamam saygı duyuyorum :) ama ben calısmıcam

• Saygi duyarim.

• sağlığın yerinde olsun fikrin ve güzel dostların olsun sade parayla olmaz bu işler hayat geçmez...

0|0
    0|0
  • Zengin olursam şayet bir gün... Şahan'ın Zengin tiplemesini izledikten sonra ne yapacağıma karar vermek istiyorum :)

link

0|0
    0|0
  • altı ev az ya bir 25 dairen olsac en kötü 800tl den kiraya versen 20000 bin tl neler yapılmaz ben ülke ülke gezer tatil yapardım maldivler mayami bahamalar hayatımı yaşardım

0|0
    0|0
  • 6 ev 750 tl kira 4500 tl çalışmak lazim

sana 6 ev kaldıysa tanişalim:)

0|0
    0|0
    • konumu gereği kira degerleri yüksek elime tam 8 bin geçio

• biriktir bir daire daha al:)

araba al.çalişan bir yerde 2000 tl alamazsın

kurslara yazil semtinin ücretisiz kurslari vardır

onlara git

• fakir olurdum kesin o zaman:)

0|0
    0|0
  • sen ne istiyosun ilk onu yapalım sonra 1 ay ada olur tatıl koyu olur kafa dınlemek lazım

0|0
    0|0
  • neler yapamazdım ki burdan direk isvec ordanda gelsin hatunlar gitsin paralar

1|0
    0|0
    • dimi hacı calısmadan düşün aylık 7 8 milyar para hesapta haha süper ya

• aynn :D onla yaşardım ben yani öyle olsa

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...