Nişanlım asosyal biri onu nasıl sosyal biri yapabilirim?

nişanlımı nasıl sosyal birisi yapabilirim yıllardır uğrasıyorum olmuyor zamanını çok değerli bulduğu için dışarıda eğlenceli şeyler yapmak istemiyor nasıl onu alıştırabilirim ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen söylüyorum. Şimdi adam kıyas yapıp zamanını daha değerli şeylere harcayabileceğini düşünüyor ama "benimle birlikte şunu yapmanı çok istiyorum" de bak gözlerinin içine, odun değilse seni üzmemek için, mutluluğun için kabul eder. Damardan girecen yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğlenmesini bilmiyordur.bi akşam çıkart eğlensin

0|0
    0|0
    • tam aksine aramızda biraz yaş farkıkvar o herseyi doyasıya yaşadığı için artık sıkılmış galiba :(

• hahayyyt haspaya bak sen.napmış at üzerinde amazon kadınıyla mı sevişmiş?bunjie jumpink yaparken karga poposu mu ellemiş?dünyayı dolaşmışta köyü gibisini mi bulamamış?belki seninle aynı frekansta değildir eğlence anlayışı ama evde duruyorsa yaşanmışlıktan değil bunalımdandır.onun seveceği yerleri gezdir.

• bol bol gezdir eğlendir

0|0
    0|0
  • napcan sosoyal yapıp kaçar giderse görürsün :D

0|0
    0|0
  • alışkanlıklar kolay kolay değişmez ,

0|0
    0|0
  • pavlov un deneyi bir gözden geçir derim.yaptığı şeyler için ödül ver sonra ödülün sadece adını duysa bile istedğini yapar.çare pavlov:)

0|0
    0|0
  • anksiyete bozuklugu olabilir psikologa götür bence

0|0
    0|0
  • kac yasindaki ona gore

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen sosyal biri olsan bu soruyu burada sormazdın. Demek ki sende asosyalsın ki soruyorsun. Yoksa neler yapacağını sen daha iyi bilirdin.

0|1
    0|0
    • cevabın biraz sert çıktı ama ben kendimi bildiğimden beri onunlayım yani aramızda çok yaş farkı var o herşeyi yaşamış doyasıya ben hiç birşey yasamadım bana da yaşatmasını istediğim için size danıştım . teşekkürler

• evde nasıl değerlendiriyor çok değerli zamanını?

0|0
    0|0
  • birak asosyal kalksın

0|0
    0|0
  • gözünü açma nişanlının ^^ evlendikten sonra da evde tutamazsn :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...