Mutluluk parayla satın alınabilir mi?

A)Paranın satın alamayacağı şeylerdenmidir mutluluk?

B)Yoksa para mutluluğu da satın alabilir mi?

C)Mutlu olmasını bildikten sonra paranın bir önemi yoktur.

Sizin bu konu hakkında ki düşünceleriniz nedir?

size göre mutluluğun tanımını yaparmısınız?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• C dedim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Para olmadan olmuyo ailenin beklentiside para çocuğun mide para yani direk para denmez ama birşey ister bir bisiklet ister kadın bir elbise ister bunlar hep parayla oluyor bunlar olunca var olan durumunuz mutluluğa dönüşebiliyor

0|0
    0|0

• Mutluluk parayla satın alınmaz . Mutluluk en basiti sevdiğin insaların yanında olması

0|0
    0|0
  • hayir alinamaz

0|0
    0|0
  • Mutluluk ailedir. Çıkarsız ve karşılıksız.. Bir ailem yok diyorsan mutluluk yüreğinde ve umutlarındadır. Saygılar.

0|0
    0|0
  • para para ara parrada parra para hahahaha :D ya ne parası kardeşim dicemi sanıyosan yanılıyorsun cıss parasız olurmu ya para en basiti giyimini düzeltir zaten erkeklerde mal oldukları için bir antaya ruja ölüp bitiyorsunuz mutlulukta bizim yuppi :D

0|0
    0|1
    • erkekleri aşağılamasaydın iyiydi

• yalanmı ya varya bak gerçekten normal giyiniyorum güzel bir kızım bakılıyorum ama hani normal bakılıyor bir gün ruj sürüyorum falan dışarı çıkıyoruz bakışınız değişio ya bakışınız dünyanın en güzel kızı gibi hisediyorum neden para dedim biliyomusun ben paraya önem vermiyorum hatta bunu belirtmek stedim anlatyana hani kafanızda turk kızlar boyle kalmıs ya ondan dolayı kabul edın boylesınız bunu kendımden anlıyorum yanı kapişş :d

Erkekler Ne Diyor 9

• evli değilsen maddi durumun kötüyse bile mutluluğu başka şeylerde bulabilirsin ama evliysen ve paran yoksa mutlu olman imkansızdır.

0|0
    0|0
  • Yapamam. Fazlasıyla soyut.

0|0
    0|0
  • Ne kadar paran olduğunu söyle sana ne kadar mutluluk satın alabileceğini söyliyim.

0|0
    0|0
  • Ancak % 10 unu alırsın parayla oda araba lüx bir daire kızlar filan.

0|0
    0|0
  • Paranin datin alamayacagi sey yoktur.

Mutlulukta parayla satin alinabilir.

0|0
    0|0
  • Para mutlu olabilmek için sadece bir parametredir tek başına hiç bir halt ifade etmez.

0|0
    0|0
  • geceleri ecel teri döken milyonerlere sorulası bır soru:)))

C dedım..

0|0
    0|0
  • Parayla mutlu olan birini satın alabilirsin sadece

0|0
    0|0
  • ankat yapaydın daha kolay olurdu :) A şıkkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...