Biz kızlı erkekli aynı evde kalıyoruz da...

Biz aynı kurumda çalışan mühendisler 2 bayan 2 erkek aynı evde kalıyoruz.2 oda onların 2 oda bizim.8 ay oldu daha odalarının kapısını açmadık onlarda bizim.Evi iki ayrı ev gibi kullanıyoruz.Banyo lavabo tuvalet hepsi pc ler tv ler hepsi ayrı sadece mutfak ortak.Başbakanın son açıklaması bizi zan altında bıraktı.Resmen başbakandan namussuz damgası yedik.Siz aynı evde kalan bizim durumumuzda olanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Gelecek bildirim için kusura bakmayın.Arkadaşlar kraldan çok kralcı olmaya gerek var mı?Başbakan çıktı, ''Kızlı erkekli aynı evde kalınması bizim muhafazakar demokrat yapımıza aykırı.Böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil'' demedi mi?Hükümetin 2 numaralı adamıyla ters düşmedi mi?Bütün yandaş basın dahi bunun saçmalık olduğunu söyledi.Tayyip Erdoğanın vesikalı yalakaları bile ilk defa erdoğanın yanlış yaptığını söyledi.Başbakan bile yanlış konuştuğunu anladı ki daha çıkıp bir kelime edemedi.
Siz kalkmışsınız burada yok mağduriyetler var da falan filan ayakları yapıyorsunuz.Onu boşbakan söylesin siz değil.Kendi nefsinizden korktuğunuz için erkek evine gidemiyorsunuz.Sütü mayası sağlam olanın kaburgasında şeytan gezmez rahat olun.Bu düpe düz yaşan şartlarına müdahaledir.Bu ülke de yargılama evrensel hukuk üzerinden değil günah üzerinden yapılıyor.Şimdi pek umurunzda değil ancak kapınıza dayandıkları zaman anlarsınız umarım.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• onu s*kleyen var mı ki?

0|1
    2|0
    • aynen yok ama koskoca başbakan nasıl bu kadar gerici olabiliyor

Kızlar Ne Diyor 6

• sizi bilemem ama ben burda fotoğrafımı bile koyamıyorum, mesajlara cevap bile veremiyorum rahatsız edilmekten yorulduğum için, bizim toplum bu kadar cinselliğe meraklıyken siz bunu nasıl aştınız? sizin ahlaki davranışlarınızı ne temellendiriyor? size güvenebileceğimizi anladık peki başka kime güvenebiliriz? ya güvendiğimiz dağlara kar yağar tecavüze filan uğrarsak bizi kim koruyabilir? bu konuda kadın madur, istismara açık. ben üniv. deyken yurtta kalıyordum ve gebelik testlerine sık sık rastlamış pozitif sonucu anlamıştık. bir bayan ilk hamileliğini kürtajla bitirince tekrar hamile kalma doğum yapma şansı önemli ölçüde düşüyor. erkek arkadaşlarımın evine yemeğe filan gitmezdim, prensip olarak, o gitmediğim evde sonra neler dönmüş neler? içkiyle başlayan muhabbette gençler sapıtmışlar vs... siz iyi örnek olabilirsinz ama bunu savunarak ortaya çıkamazsınız, yarın kız çocuğunuz olursa bu kadar rahat savunamayacaksınız.

3|2
    0|1
    • süpersin hayatım ++

• 30 yaşındayım ve üniversitede okudum, her ortamı bilirim, her şeye şahit oldum, barda yaşananları da, kızlı erkekli evlerde yaşananı da çok yakından gördüm. mesleğim gereği madur kadınlarla da iş yapıyorum. hayatın gerçekleri sizin lanse ettiğiniz gibi değil. bu kadar ütopik kurallarla başbakan fobinizi savunmanız çocuksu olur. siz toplumsal bir olguyu kural haline getiremek için mi yoksa başbakan dediğiniz kimseye saldırmak için mi burdasınız, son yazdığınızdan belli olmuş.

• iş cinselliğe ve başbakana gelmişken bir de şunu düşünün, başbakandan önce yani en baştan ecevit dönemine kadar evlilik dışı cinsel ilişki bizim ülkemizde serbest değildi, yani suçtu. başbakanlığının ilk döneminde suç olmaktan çıktı.

• sırf bu korkular yüzünden okutulamayan kızlar var. Sana güveniyorum ama topluma güvenmiyorum diye açıktan üniversite bitirmek zorunda kalan insanlar vsvs. Bu Başbakanın gerici veya sapık zihniyetinden değil ya da dönemin gençlerine hakaretinden değil,ailelerin içini rahatlatma girişimidir. Sizi bilmem ama ben bu yaşıma kadar bu zihniyetle büyütüldüm ki ailemin bu korkuları normaldir. Hayata kendi pencerenizden bakmayın mağdur kızları düşünün lütfen.. Zaten bunu yapacak olan başbakanı neden taksın ki takmıyorlarda zaten

1|0
    0|1
  • sizin dünyadan haberiniz var mı? siz dünyada var olan hangi ahlakı savunuyorsunuz, bir çin e koreye bir de kanadaya bakın,konuyla ilgili önlemler her yerde var, çinde kadınlı erkeli aynı otobüse bile binilmediğinden haberiniz var mı? amerikada george bush "bekaretini koruyarak evlenen kızlara ödüller verdi, müzikçilerden yardım istedi ve britney spears da bekaretimi koruyorum diye dönemn ABD sinden ödül aldı, medyada yayıldı,insanlar evlilik dışı ilişkilerinde dikkatli olsunlar diye", bu durum kızlı erkekli yaşamaya göre daha muhafazakar bir durumdur. türkiyeden başka ülkelerde de devletler konuya el atmak zorunda kaldı. bekaret korumak veya karşı cinse mesafeli durmak konusunu sadece islamcı bir tutum değil, insanı bir tutumdur. siz erkek olduğunuz için kadın haklarını gerçek manada bilemez, düşünemezsiniz. gerçekte sizin savunduğunuz şeyi kendiniz ve ev arkadaşlarınız için kural haline getirebilirsinz,siz iyi olabilirsiniz, ama bunu topluma genelleyemezsiniz,"babana bile güvenme"denilen bir çağda kapılarınızı bu kadar rahat nasıl yabancılara açabilirsiniz? kimin kaburgasında şeytan var nerden bilelim? aslolan bir insanı korumaktır,konu size gelmişken mesela diyelim, alınmayın ve saldırı olarak düşünmeyin, sizin anneniz bekar olsa ve başka erkelerle aynı evde yaşasa siz sosyal çevrede arkadaşlarınıza bu durumu böyle rahat savunabilir misiniz?kızkardeşinizi de düşünün, anneniz gibi yani cinsel olarak bakmadığınız kadınlarda bu durumu böyle savunamazsınız. arkadaşlarınıza bu durumu benim annemin arkadaşlarının kaburgasında şeytan yok mu diyeceksiniz.

0|0
    0|0
    • Benim yanlış gördüğüm şey yanlış değildir, dinlerin yanlış gördüğü şeyler de bütün insanlık için yanlış değildir.Yanlış doğru yasalar çerçevesinde belirlenir.Mesele burada kopuyor işte.Başbakanın benim muhafazakar demokrat kimliğime ters dediği şeyler bütün TC vatandaşları için yanlış değildir.Çünkü herkes muhafazakar demokrat değil, olmak zorunda da değil.Herkesin ifade, düşünce, yaşam tarzı özgürlüğü var.Umarım açıklayıcı olmuştur güzel kardeşim.Selametle

• Siz çevrenizde bulunan ve sizinle aynı dünya görüşüne sahip erkeklerle bizi karıştırmayın lütfen :)) Bu arada ilk yorumlarınla son yorumların arasında ciddi bir üslup yumuşaması var.Prensip gereği erkek evlerine yemeğe dahi gitmeyen ablamız gitti, şimdi şartlar düzgün olduktan sonra bende kalabilirim diyen ablamız geldi.Sıkıyorlar bu toplumu bu toplum patlar.Söylemeyecektim ama söyleyeyim ben ateistim.Ve Başbakanımızın dindar gençlik yetiştireceğiz fiyaskosundan bu yana özgürlük ölüyor

• ben de siz yaşlardayken atıp tutuyordum, geçer bunlar. her şeyden önce tam bir marksistsiniz. bir ara okuyun, adamı alkışlayın. dünya marksizmi çözdü, darısı başınıza. İnsanın fikrinin olması iyi bir şeydir. Ateistlerden nefret filan etmiyorum, bilakis sahte dindarlıktan daha mantıklı bir adımdır, 17 yaşındayken gitmezdim ve gidenlerin başına gelenler de ortada. defalarca kürtaj yaptırmaktan anne bile olamıyorlar.çevrem dediğin şey zannettiğin kadar küçük değil. doğudan batıya her yerde gezdim.

• Boşverin bence onu. keyfinize bakın siz, benimde karım Davoradaki çarşaflı Şener Şen'e benzese,bende milletin seks hayatını kendime bu kadar dert edinirdim.

1|2
    1|0
    • :))) Bu çok güzeldi . Ama bizim seks hayatımız da yok.Tvler pcler banyo tuvalet hepsi ayrı :)

• Bu ülke babayı yedi.Yargılamalar artık evrensel hukuk üzerinden değil günah üzerinden yapılıyor, kimsenini dini inancına bakılmaksızın müslümanlık üzerinden.On sene önce bugün olacakları biri söylese aptal derdik.Şimdi şu sayfa da ki cinsellik bölümü varya bir seneye kalmaz ora da kapatılacak

• Haklısın Atamız din ile laikliği asla karışıtrmamıştı,ama bu çeşit ucubeler sayesinde herşey mümkün oldu. Çok rahatsız olsakta birşey diyemiyoruz.

• Saçmalık dizboyu özel hayat gizliliği denen birşey var herkes istediğini yapar kimse kimsenin hayatına müdahele edemez başbakan o kadar namus bekçiliği yapmak istiyorsa tecavüzcülere el atsın hepsi elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor.

0|1
    1|0
    • Boşbakanın işine geliyor onlar.Çocuk lazım daha tecavüz etsinler çocuklara biz bakarız diyor

• ben onay verdim aferin temiz çocuklarsınız:)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adam harika gündem değiştiriyor.

millet kızlı erkekliyi tartışırken herif alttan alttan su yürütüyor yine...

link

0|1
    1|0
  • link :D

0|1
    0|0
  • gündemi değiştiriyor birşey yapmıyor dur şunların önüne yem atayımda bunu görmesinler

0|1
    1|0
  • Atanın bir dini var dininin de bir gerektirdiği . Atanı çok seviyorken dininin söylediklerine gerici demek baya bir ileriden gitmekten başka bişey değil kusura bakmayın .

1|0
    0|1
    • Peki ben ateistsem ?

• Ya ne alakası var kardeşim :) mantığı parçaladın şu anda :) Sana iyi geceler...

• Hoca sadece savasa giderken liderin ne olduguna bakilmaz gidilir . Geri kalan zamanda lider ayriyetten yol gostericidir . Adam sana yolunu gostermis . Yok diyosan ki mantiksiz . Kimde mantik yok anlasilmis olur :)

• Aynen katılıyorum.

İnsan gövdeli koyunlar,

yattıkları gaflet uykusundan uyansınlar artık...

0|1
    0|0
  • Kızlı erkekli bir evde kalması aslında kötü bir şey değil, bu durum ile ilgili mağdurlar var tabiki de hukümet olarak bunla ilgilenmek durumunda, mağdur değince kızlı erkekli ortamda gizli kameraya alınan ve santaj edilenler var, bunun bir örneğinide kurban bayramında gördük öğretmen olmuş biri gayri meşru çocuğunun ölümü ile sonuçlanan vakavar hu kümet bu şikayet ve sorunlarla ilgilenir yoksa sen kimle nerde kalmışsın neden karışsın ülkemiz daha böyle bir yaşamtarzına uygun bir eğitim düzeyinde değil şuraya baksana bir kız diyor ki '18 yaşındayım sevgililerim' daha sevgili kimedenir onu bilmiyor erkek arkadaşı sıtatüsündeki birine sevgili diyor.

0|0
    0|0
  • link

insan gibi insan olduktan sonra yaşanmasında bir sakınca yok.

ancak başbakanıda haksız bulmuyorum.

memlekette araki insan bulasın.tek tük.

1|0
    0|0
  • Başbakan kızdı saldıracak yer arıyor işte böyle şerefsizler iktidar olmamalı.

0|2
    1|0
  • zihniyet puşt hacı

0|1
    1|0
  • Ne dusunecegiz evlenin artik diyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...