Telefon hatları ile ilgili bilgi

arkadaşlar beni özelden arayıp kendi arkdslarım rahatsz ediyolr bende hangi arkdsm oldgnu ögrenmk için hat dökümanıneden falan bakablirmiym hangi numara bni arıyo aciiil

Güncellemeler:
benim hattım babamın üstüne mahkemeye verdim diyelm peki babamın bundan haberi olurmu sncta svglmle olan mesajlarmda ortaya cıkar

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bulamazsın,

savcılığa şikayette bulunursan belki bulurlar...

0|0
    0|1
    • benim hattım babamın üstüne mahkemeye verdim diyelm peki babamın bundan haberi olurmu sncta svglmle olan mesajlarmda ortaya cıkar

Erkekler Ne Diyor 7

• telllefonunu gizli aramalara kapatırsın. diğer arayanlarıda 118 li numaralardan ögrenebiliyorsun sanırım ama buralar üçretli cevap veriyorlar

0|0
    0|0
    • benim hattım babamın üstüne mahkemeye verdim diyelm peki babamın bundan haberi olurmu sncta svglmle olan mesajlarmda ortaya cıkar

• babanızın adına olan bir telefon için mahkemeye gidemezsiniz. önce telefonu kendi adınıza kayıt yaptırmanız gerekiyor. bunun içinde babanızla birlikte bir telefon bayisine müracat emeniz şart. numara adınıza tescil edildikten sonra gelen aramaları kayıt altına aldırabilirsiniz daha öncekileri aldıramazsınız geçmiş olsun

• zannetmiyorum operatörünü ara sor ama dökümanda alsan orda çıkmaz bence

0|0
    0|0

• babandan başkası mahkemeye veremez sen veremezsin yani

• özelden rahatsız ediliyor ve bunun kim olduğunu bulmak istiyorsan tek yolu mahkeme maalesef

0|0
    0|0

• 1 o hattı sadece baban mahkemeye verebilir

2 sen gizli numara için başvuru yapıyorsun sevgiliinle olan mesajlar ne alaka

bakkaldan yarım kilo peynir isteyince yanında zeytin ekmek te veriyormu yok

• Hayir sadece savcilik araciligiyla bulabilirsin kim oldugunu fakat boyle ugrasmaktansa telefonunu ozel aramalara kapatsan rahatlarsin :)

0|0
    0|0

• Hat sahibi basvuru yapabilir mahkemeye ne yazik ki :/

• hala böyle insanlar kaldı mı ya ? bence çevreni değiştir, o arkadaşlarını ögrendiginde onları hayatından çıkar...bir ömür onlarla geçmez haberin olsun

0|0
    0|0

• tabikide olur..zaten ilk etapta hat babanın üstüne oldugu için sen kendi adına mahkemeye veremezsin o yüzden geri kalan sorun anlamsızlaşıyor..baban olmadan mahkeme olmaz

• Bulamazsın gizlilere kapat. Telefonu sessize al :D

0|0
    0|0

• Babanı götürürler ilk olarak :)

• Özel aramalara kapat telefonunu arayamasınlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır bulamazsın böyle şikayet etmen falan lazım

0|0
    0|0

• haberi olur

ayrıca artık babanın hattını kullanman da yasal değil

Yükleniyor...