Kadınlarda çene gamzesi

Ben suratımdan ve hatlarımdan şikayetçi değilim. Fakat Şu an olgunlaştıkça belirginleşmeye başlayan bir çene gamzem var dokununca gayet rahat hissediliyor dışarıdan göze batmasa da çenem küçülmeye başladı. Öyle zoruma gidiyorki elimle düzleştirdikçe yok olacağına inanmış durumdayım, ki olamaz böyle birşey. Henüz gencim yaşım ilerledikçe belirginleşirmi yoksa ergenlik döneminin ortalarında tamamen belli bir yapıya oturur mu? Belirginleştiğini varsayarsak göze hoş gelmeyen bir durum mudur sahiden, şahsen ben çene gamzesini bayanlara hiç yakıştırmıyorum ancak erkeklerde gayet hoş (Eminem vb. örnek olabilir). Ya da bunun için bir estetik çözümü var mıdır?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• cok takiyosan eger azcik para biriktir git biseyler yaptir , bir yerinden yag alip oraya koycaklar sanirsam :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yanak gamzesi,g.öt çeneye yumruk atar bence

0|0
    0|0
    • şahsen ben yüzde gamze taraftarı değilim, hele orası çeneyse asla değilim. ama en zayıf noktamdan vuruldum yapacak birşey yok ..

• Yok ya Nden yakışmasin :) güzel durur Kaç Arkadasim var öyle kız :) güzeller :) sıkıntı Yok

0|0
    0|0
  • benim kızların poposu hoşuma gidiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bendede cenemde cukur var aslinda bende begenmesem bile yinede bana yakistiriyorlar yoksa olmasada olurdu tabiki :( yuvarlak yuzum var

0|0
    0|0
  • Görünüşünü değiştirme

0|0
    0|0
  • Aas güzel o

0|0
    0|0
Yükleniyor...