Sizi rahatlatan şarkınız hangisi?

Özel bir şarkınız var mı? Sıkıldığınızda, endişeleriniz size rahat vermediğinde falan sakinleşmek için şarkı dinler misiniz, dinlerseniz bu şarkınız nedir?

Güncellemeler:
o zaman şöyle sorayım. aranızda garip bir bağ hissettiğiniz bir şarkınız var mı. onu ilk defa dinlediğinizden beri sık sık dinlediğiniz, sizin için bir önemi olan şarkı?
yok yok vazgeçtim. ilk güncellememi geri alıyorum. rahatlatan şarkınızı duymak istiyorum.
benim şarkım ise şu; link

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Portishead - nobody loves me

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• link

bob marley'den dont worry be happy. ismi kendini anlatmakta

1|0
    0|0
  • Son Mohikan film müziği benim tüm gerilimimi alıyor.

0|0
    0|0
  • rahatlamak için değil de vize ve final dönemleri sebepsizce birşeye bağlanırsınız ya buna yemen türküsü en güzel örnektir dinledikçe ağlarım.

1|0
    0|0
  • Dany Brillant - Dieu

Bir Fransız'ın ağzından Allah'a ithaf edilmiş en samimi parça.. Huzur banyosu..

link

1|0
    0|1
    • "şu linklerini fizyden versen de rahat etsek" diye düşündü kurbağa

• sancak geri dönme

1|0
    0|1
  • opeth - damnation albümü, genel olarak camel, penfragon, IQ... Son günlerde dinlediklerim. Hatta açar konser DVD lerini izlerim :))

0|0
    0|0
  • sıkıldığım zaman şarkı dinlemem uyurum sıkıntım geçer

0|0
    0|0
  • aşk şarkıları

0|0
    1|0
  • 3 4 tane var ama son zamanlarda takıntı yaptım amatör bi grup link çok güzel söylüyorlar. Ben ney sesine hayranım...beni cok dinlendiriyor...

0|0
    0|0
  • Harry Belafonte - Day o...

0|0
    0|0
  • yabancı şarkıları dinlerim hep

0|0
    2|2
  • Öfkemle başbaşa kaldığımda, kendime ve herşeye negatif baktığımda, tıkandığımda, kendimle kavga edip boğuştuğumda, Orhan Gencebay'ın Hatasız Kul Olmaz'ını loopa alırım, 5-10 defa dinlerim. Bana iç barışımı yeniden kazandırır.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tindersticks. Trouble Every Day filminin, filmden bile çok sevdiğim müzikleri ile keşfettiğim grup.

"Şunu dinleyelim" diye özel bir şey çalmayacaksak, fonda 24 saat hafiften bir Tindersticks çalar, saplantı gibi bir şey oldu bizde. Özellikle çalışırken, sabahlarken falan çok iyi gidiyor.

link

1|1
    0|0
  • cem karaca-mavi liman son ses açıp o martı ve dalga seslerinden sonra gitarın girişi ve çınarsız kubbeli mavi bir liman bölümü nü dinlerken hiç bi düşünce olmuyor aklımda

1|0
    0|0
    • şarkını sevdim. öncesinde dinlememiştim, iyi ki sormuşum.

• dimi benim için kolayca uygulanabilir bi terapi oluyor bu şarkı

• ama insanın içini acıtıyor. ölümü kabullenmiş onu bekleyen biri var ortada gibi. karşında ölümü bekleyen biri varken senin tüm dertlerin, aklındaki karmaşa diniyor. ne düşünebilirsin ki bu durum karşısında. hüzünlü bir rahatlayış gibi. ama güzel:)

• Zor soru yine, hmm mesela Metric:

link

link

1|0
    0|0
  • teomanın paramparça

1|0
    0|0
  • Özellikle tek bir parça yok galiba,

Apocalyptica ve Klasik Müzik rahatlatır beni...

Öyle tek parça aşkım olmadı pek...

0|0
    0|0
  • Var; link

0|0
    0|0
  • bruno mars - grenade ..

0|0
    0|0
  • sagopa dinlerim ben rahatlamak için

0|0
    0|0