Ks için uludağ sözlükte yazılana katılıyor musunuz?

çok gereksiz insanların bulunduğu, kadın programlarında gerçekleşen iğrenç ve rezil olayların sorularının sorulduğu, cevaplandığı site.

bir kere aşırı derecede şakirt kaynıyor. site moderatörleri dahil. teoloji tartışmayadur hemen sorunu/cevabını kaldırıyorlar.

bunu geçtim aşırı derecede kezban ve kamil kaynıyor. kızın biri cinsellik bölümünde soru sorduğu anda çok cool görünen site kamilleri anında yavşamaya başlıyor. bunu geçince birşey daha farkettim kezban yoğunluğu türkiye ortalamasının çok üstünde. ve sitede aşırı bir gruplaşma var. zengin koca bulup kendini kakalamak isteyen 17 yaşındaki 'madame'lardan tut da sevgilisi olup kendine tokmakcı arayan hatunlara, pedofili, nekrofili dahil iğrenç insanların bulunduğu site.

gelmeyin beyler tünelin ucu bombok biryere çıkıyor.

Bu na katılıyormusunuz?

Güncellemeler:
Saolun :D

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir yorum kusura bakma.Zahten uyumaya gidiyorum.

Ben ne düşünüyorum bu yazı hakkında biliyormusun? Bunu yazan kişi burada bir üye ve ya üyeydi.Bu kadar detayını bilmesi imkansız :).Ben bunu yazan kişiye pek inanmıyorum? Neden biliyormusun? İnci gibi sözlükleri vs alkışlayan küfür üstüne küfür gelince alkışlayan oraları yüceltip buraları alcatan insanlara inanmıyorum.Bir insan doğruysa ve ya eğriyse hiç bir site onu değiştiremez.Ben bu siteye geldiğim günden bu yana aynıyım.Beni buradaki olaylar hiç değiştirmedi.Benim karakterim lastik değilki değişin.Bu yazıda yazılanlar işte kamiller kezbanlar twitterde yokmu?Face de yokmu? Size bir günlük benim facebook gurubumu teslim edim görün siz insanların gerçek yüzünü.Burası var ya okadar mahsum bir yerki anlatamam.Gurubumuzda evliler, nişanlılar, sevgilisi olanlar bir iki biradan sonra o kültürlü sanatçılar / fotoğrafçılar şaşırıyorlar.O sizin entel dantel dediğiniz yerler varya hani o kültürlü okumuşlu insanların bol bol olduğu yer var ya asıl dümenler orada dönüyor.Saman altından su yürütüyorlar.

Hayırlısı

0|3
    0|0
    • Emek var +saol

• amaç polemik değil ki. Fikir belirttim sadece.

• Kız dır dıra katlanamadı çekip gitti :D saol patavatsiz saol fobia saol KS :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Katılıyorum.

Siteyi kötülemek gibi bir amacım yok ama görmemek için kör olmak lazım. Site resmen çığırından çıktı.

1|3
    2|0
  • Işin ilginci girilen birçok entry var iken, yeni üyelik almış ve henüz "çaylak" olan birinin girdiği entryi copy-paste yapmışsınız.

Geçenlerde Ekşi sözlükte "MadameJuliette" üyesi diye giden bir entry girilmişti misal. Övünmek için söylemiyorum ama elerken de tek bir noktaya değinerek elemeniz çok "kısıtlı" göstermiş sizi.

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim "alley oop" pek tanıdık geldi bana. Neyse, çokta yüz göz olmayalım, kendini nimetten sananlar çıkıyor sonra.

Bir de Uludağ'da, peh demek istedim.

3|0
    5|1
  • Onlarda üye demek ki yoksa nerden biliyorlar ?

4|2
    0|7
  • Katılsak burda olmazdık Tükürdüğümü yalamam

0|1
    0|2
  • "aşırı derecede kezban ve kamil kaynıyor. kızın biri cinsellik bölümünde soru sorduğu anda çok cool görünen site kamilleri anında yavşamaya başlıyor."

0|2
    2|2
  • Ks tuhaf bir site. Ikinci hayatlar, hikayelerin degisik versiyonlari falan aman aman...

0|1
    0|0
  • biraz gerçek biraz yalan

0|1
    1|0
  • Kismen dogru soylemisler

0|2
    0|0
  • Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Meseleye bak amk !

0|1
    0|0
  • uludağda bir soru okudum ve başlık şöyle ..

eski sevgilinin spermini yeni sevgiliye yedirmek "

...? at itin sidiği aynı bOk

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Amk aynı sosyal çeşitlilik metrobüste de var. Metrobüse de binmesinler o zaman amk.

Genellemelerden kaçının. Ha ama evet var sapığı neyi.

O yüzden 18 yaşından küçük olduğunu anladığınız profilleri mutlaka şikayet edin.

Sosyal sorumluluk içerikli mesajımızıda verdik.

0|2
    2|2
  • Olum bu yazıyı ben yazmıştım omg :/

Neden beni deşifre ettiniz :// oldu olacak nickimi de yazsaydın tam olsaydı..

1|1
    1|3
  • İnci sözlükteki yorumlar süper :)

link

0|1
    0|0
  • Son satırlarını çözemedim ama çözdüğüm kadarı doğru :) Hatta benim burda ne işim var diye sormadan edemedim şimdi :)

0|1
    0|0
  • bunu yazan abazaking muhtemelen buraya karı kız düşürürüm aga diye girdi..burda aşağıladılar onu, sorasında bari soru sorayım belki karı kız düşer diye saçma sapan bir soru sordu soruyuda kaldırdılar..baktı olacak gibi değil sittirip gitti sözlüğüne uheueh :)

1|1
    2|4
  • Reeldeki rezilliklerin, "tartışma" adı altındaki küfürleşmelerin, cinsel açlığın, olgunlaşma saplantısının, kendini kanıtlamak hırsının, "popülerlik" kaygılarının, "benim niye sevgilim yok?" tasalarının, sinirin stresin psikolojik sorunların sanalda belirmemesini ummak fazlasıyla lüks

Şu bu site farketmez, KS'den çıkıp ...forum'a gidince de sınıf atlanmıyor, aynı insanlar oralarda da var, ama az ama çok. Bütün bu internet bir çöplüktür, her çöplükte olduğu gibi "yanlışlıkla atılan" işe yarar malzemeler vardır, mesele bunları bulup almak

İnternet insanlar bilgi ve fikir paylaşsın, eğlensin diye değil, askeri amaçlarla kuruldu, bu da aklınızda bulunsun

Sözlükte şu bu yazılmış, önemi yok. Herkes kendinden sorumlu. Haz almadığınız kişiden uzak durursunuz olur biter

2|0
    0|1
  • Ekşisözlükte de var Ks.com hakkında

0|1
    0|0
  • Her yerde var öyleleri, O sözlükte de var burada da

0|1
    0|0
  • link uludağ işte

2|1
    0|2
  • Bence aşırı derecede dinsiz kaynıyor.

0|2
    2|2
  • ben yeni sayılırım bilmem.

0|1
    0|0
  • Kendilerinde peygamber edebi var. (Pedofil, köle taciri, yağmacılık, terörizm)

0|1
    0|2
  • Bence doğru yazmış. Yürrü be aslanım kim tutar seni.

1|2
    0|0
  • İtü'de yazanlari okuyun daha güzel.Uslu çocuk olursaniz belki beni bile görebilirsiniz.

2|0
    0|2
  • KSde esas problemin ufak yaştaki ergenlerin hesap alıpta ksde büyük insanmış gibi kendini göstermesi. 18 yaşın altındaysan git ödevlerini yap. 17 de tamam ama daha küçüksen burada ne işin var

0|2
    0|0
Yükleniyor...