Erkekler kendilerine itaat eden kadınları mı seviyor?

Bugün evli bir ablayla konuştum 4 çocuğu var 32 yaşında. Kadın üni. de sınıf arkadaşım. Fakülte birincisi. Çok akıllı çok zeki bir kadın. Benim sevgilim hakkında konuşuyorduk tanıyor ikimizi de. Bana herşeyi bildiğini belli etme huzur istiyorsan onun söyledikleri yanlış olsa bile tamam canım tamam hayatım de uzatırsan kötü oluyor dedi. Şaşırdım bunu bu kadar akıllı bir kadının söylemesine. Neden abla sen öyle mi yapıyorsun dedim evet dedi. Çok akıllısın aklının ermediği bir şey yok doğruyu bildiğin halde eşin yanlış söylüyorsa bile onaylıyor musun yani dedim inanamadım. Böyle yapmazsan huzur bulamıyorsun mecburum dedi. Erkeklerdeki bu ego mu ne gerçekten böyle mi. Erkek arkadaşım bana sen çok zekisin çok çakalsın gibi şeyler söylüyor böyle olmamdan rahatsız olduğunu hissettiriyor. Yanlışa yanlış diyorum hoşuna gitmese de. Mala mı yatayım yani böyle mi olalım istiyorsunuz sahiden.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İtaat tamam ama ölesiye itaatın yanlış olduğunu düşünüyorum.Neticede insanız yanlış yaptıklarımızda olabilir

1|0
    0|1
    • sen beni erkeğin olarak görmüyorsun dedi bir keresinde. yanlışında da evet sen haklısın doğrusun erkeğim diye pohpohlayamam. kim olursa olsun. o bunu yapayım istiyor galiba çoğu erkek de bunu istiyor

• Biliyorum maalesef

• Yapacak bişey yok daha çok yol katetmemiz lazım

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında böyle olmamalı ama maalesef böyle

0|0
    0|0
  • Sana erkek arkadaşına itaat et dememiş, sana hoşgörülü olmanı söylemiş..

Tek taraflı olmaz idare etme işi yanlız, olursa da çok yıpranırsın.

0|0
    0|0
  • yoo hayır zeki kadın bir adım öndedir her zaman zaten tartışmayı seven biriyim :D benim doğru dediğime yanlış dersen tartışırız hiçte gocunmam :D oldu one öyle her şeye evet evet evet sıkıcı

0|0
    0|2
    • öyle olmuyor işte biz 3 yıldır beraberiz. akıllı olduğum için dikkatini çektiğimi söylüyordu ama şimdi de ona başkaldırıyorum gibi hissediyor erkekliğini sarstığımı düşünüyor bence

• Maşallah ne güzel erkekten erkeğe değişir demek ki erkek arkadaşında biraz üstün olma hissi var ya da tartışmaya gelemiyor eğer dediğin gibi düşünüyorsa 32 yaşındaki ablanın dediğini yap o zaman :/

• tartışmaya gelemediği doğru evet. aslında o da çok akıllı ama benimle tartışırken sinirleri çok zayıf oluyor

• öyle olması lazım zaten helal olsun o kadına sırtında taşıncak kadın o yürü bee

0|0
    3|0
  • Çoğumuza kadın batar aslında helr kadının lafı dikilmesi dahada batar yani en pısırık adam bile dışarı da dayak yer bişekilde Hazmeder ama kadının lafını dikilmesini hazmedemez

0|0
    0|0
  • erkekler kendine köle kadınlar arıyor bense ömür boyu yaşayacagım hayat arkadasımı arıyorum

2|0
    0|2
  • 4 çocuklu bir kadının sözlerini yabana atma derim.

0|0
    0|0
    • Ben de yabana atamadım erkeklere sorayım dedim. Senin düşüncen nedir öğrenebilir miyim

• Ben onun yanlışını birinin yanında söylemem ki. Yalnızken söylerim. O da bana söylüyor ama benim zoruma gitmiyor. Başta sevme sebebinin iticiliğe dönüşmesi de ayrı mevzu kendimi değiştiremem

• elbette ki insan kendisini tamamen değiştiremez ancak sen yalnız kaldığın her anda onun yanlışını yüzüne vurursan kusura bakma sen kendini değiştirmezsin belki ama o seni değiştirir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yıllardır '' tamam canım, haklısın bitanem '' lerle kadını köleleştirmeye çalışan bir zihniyetin ürünü bu tip kadınlar..Yaşı 40'a gelip hala ne istediğini söyleyemeyen,kendini ifade etmekte zorlanan, saygısızlık etmemek uğruna susan kadınların yetiştireceği çocuklarla bu ülke olduğu yerde saymaya devam eder..

2|2
    0|2
  • salak ve egoistse genelde kadının zeki olmasını çekemiyorlar

0|0
    0|2
  • kadın saçmalamış resmen

0|0
    0|1
  • Böyle bir saçmalık kabul edilemez senin zeki dediğin kadın basbaya akılsız. Öyle bir mantıkla ancak kocasının egosunu şişirir kendi de hayatı boyunca mutsuz ve tatminsiz yaşar.

Öyle hayatın da öyle evliliğin de...

Hadi kavga anında altan al dese neyse..o sinirlenince cevap verme dese neyse... Aptalı oynamak da nesi?

Sen o kadınla fazla takılma bence kimyanı bozacak

0|0
    0|3
    • Kadını tanısan akılsızlıkla adını yan yana söylemeye utanırsın. Ben de duyunca şaşırdım ama erkeklerin öyle olduğunu söyledi açıkladı. Şu an kocası da her istediğini yapıyor kadın evde yemek bile yapmıyormuş çocuklarına sabah kahvaltısını adam hazırlıyor. Döngü mü böyle anlamadım komik ama gerçek :)

• itaat bastırılmak ezilmek değil. elbette ki kocaya itaaat edilir ama her konuda sen haklısın olmaz. bunu bir zaman sonra kadının ruhu da kaldırmaz zaten. sen de itaat et ama nerde durman gerektiğini bil. sana bir birey olarak değer vermeyen kişiliğini önemsemeyen adamlardan uzak dur. kadını baş tacı eden, fikirlerini ve duygularını önemseyen çok erkek var inan buna... dilerim senin karşınada öylesi çıkar

• itaat edin itaat sen bakma bunlara soran , bunlar kedini beğemişler

Yükleniyor...