Peki sizin kriteriniz neler?

Kızların sevgili kriterleri;

1) Yakışıklı olmalı yakışıklı olmayan erkeğe bakmıyorlar ve kabul etmiyorlar.

2) Sempatik olmalı yakışıklı değilse bu şart çünkü hatta yakışıklı sempatik olması tercih sebebi.

3) Cool ve arkadaş ortamında sivrilen, dikkat çeken bir tip olmalı.

4) Vücudu iyi olmalı atletik ve sportif olmalı

5) Yaşı büyük erkekler her zaman bir adım daha önde ve tercih sebebi

6) Mümkünse parası olan biri olmalı ama öncelikle bu 5 şartı sağlamalı ve arabası olması çok önemli ve + puan

7) Diğer kızların da beğendiği bir tip olmalı sadece kızın beğenmesi değil arkadaşları ve diğer hemcinsleri de o erkeği beğenmeli.

8) Müzik tarzı çok önemli. Hatta rock, metal ya da rap dinlemeli. Bir de gitar ya da bateri çalıyorsa kesinlikle bir tercih sebebi...

Aklıma gelen bunlar ve hepsini bizzat deneyimledim ve gözlemledim. En yakınımda olan kardeşim dediğim kızlar bile yazdığım maddelere bakıyor. Ve tabii öncelikli olarak 1. maddeye.

Peki benim gibi şanssız olanlar ne yapsın? Yazdığım maddelerin hiçbiri bende yok. Yalnız kalmaya mahkum muyum yani? Kızlar ne düşünüyor bu konuda? Ve kriterleriniz nedir?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim için

1.Karakteri. Yani söyledikleriyle yaptıkları birbirine uymalı.

2.Tipi. Esmer erkekler benim için hep 1 adım öndedir.

3.Giyim tarzı.

4.Cool ve ortamı fazla olmasın.Karı kızla fazla samimiyeti olmayacak,yok kankam yok kız kardeşim gibi durumlara gelemem.

5.Parası çokta mühim değil.

6.Arkadaşlarım beğenmese de onay vermese de olur sonuçta onlarla değil benimle birlikte olucak.

7.Baba güveni verecek biri olacak.Ona sarıldığımda güvende olduğumu,ne kendisinden ne bir başkasından zarar gelemeyeceğini hissettirecek.

8.dişleri ve tırnakları hep bakımlı olsun ve hep güzel koksun.Koku çok önemli.

9.Benim imkanlarımı ve imkansızlıklarımı bilmeli ve saygı gösterecek biri olmalı.

10 ve son Sadece 'sevgimi'isteyen biri olmalı ki istesin bütün ömrümü ona adayayım..

0|2
    0|0
    • 1,4,5,7,8,9 ve 10. maddelerinizin hepsi bende var ve her daim yapacağım ve yapmam gereken şeylerdir.. Fakat tip yok bu yüzden hep kaybediyorum işte :)

• rica ederim ne demek :)

• 7. maddenize bakarak; siz Freud'un ortaya atmış olduğu Electra kompleksini yaşadınız sanırım? Ya da tüm bayanlarda mı bu var acaba?

Kızlar Ne Diyor 5

• Lafı kıvırmaya gerek yok. Bunlardan en az ikisi yoksa genel tabirle "ortam adamı" muamelesi göremezsin hiçbir zaman. Sana evlenecek bir kız bulurlar evlilik zamanın geldiğinde, sen de evlenirsin. Zaten her isteyen kız-erkek bu özelliklere sahip olamıyor. Erkekler "Kızlar hep yakışıklılara bakıyor." diye sitem ediyor da erkekler ruh güzelliğine mi bakıyor. Dışı güzel olmayanın iç güzelliğine bakmaya kimse yeltenmiyor, hayatın kanunu bu. Ben de isterdim dünyaya Cristiano Ronaldo olarak tekrar gelmeyi ama olmayınca zorlamamak lazım.

0|1
    0|0
    • Ben kendi adıma konuşacak olursam; tipe bakmam öncelikle kişiliği karakteri ve hayattaki amacı ne düşüncesi ne ona bakarım sonra tipe belki.. Ama yine söylemem gerekirse bu kriterlerin hiçbiri bende yok ve yalnız kalmam da hiç de anormal gelmiyor bana. Evliliğe gelince; zaten evliliğe karşı biriyim yani sanmıyorum evleneceğimi.. Tabii bir de evlenmeden önce bir sevgili bulmak lazım. Beni de kimse kabul etmeyeceğine göre yine elde var kocaman bir 0. :)

• Bu maddelerden Biri bile mi yok sende geell gell sarılıp ağlayalım

0|1
    0|0
    • Olur :P Ve maalesef ki hiçbiri yok. Hangi kız beni yanına yakıştırır yani.. Daha doğrusu ben bile kendimi sevmezken hangi kız beni sevip de yanına alacak ve herkese bu benim sevgilim diyecek.. Okul olmasa evden çıkmam ama okul var işte mecburum dışarı çıkmaya :/

• Ohooo Senin sorunun kendinle ilk bir kendinle barış kendini sev beğen Hiç kimse çirkin olmaz bakımsız olur pis olur Öz güveninin eksik senin

• Bakımlı olmayı denedim öz güvenli olmayı da denedim ama olmadı :) Hepsi hayal kırıklığı...

• esmer ve zeki olması

0|1
    0|0
  • En önemlisi kokusu sesi gözleri ve gülüşüdür. Bunlar uyumluysa gerisini boşver

0|1
    0|0
  • Atatürkçü , Galatasaraylı olsun gerisi mühim degil

Ha bir de sempatik olcak <3

0|1
    0|0
    • Takımı bilemem de maalesef ki Atatürkçü olmak pek etkili değil. Zira benden daha iyi Atatürkçü bulmak biraz zor. Fakat yine de kriter değil. Yazdığım şeylerin de doğru olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldum sanırım :D

• Kafanda oturmus bir dusunce var degistiremem ..

Peki :)

• Aslında kafamda oturmuş bir düşünce yok.. Fakat gözlemlediğim ve tespit ettiğim şeyler bunlar ve maalesef ki 1 tanesi bile yok bende. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• esmer olsun...

0|1
    0|0
    • O kadarını bilemem sanırım bu kişiden kişiye göre değişiyor fakat yine de öncelik her zaman yakışıklı olanlarda :)

Yükleniyor...