Ayrıldıktan 3 hafta sonra sevgilim bana mesaj attı nasılsın diye cevap vermedim..gene yazar mı?

Arkadaşlar... Ben (21) sevgilimle 3 hafta önce kadar ayrıldık bana hakaretler etti olmadık şeyler dedi çok kırıldım hatta bana hayatıma başkası girdi dedi ben buna pek inanmıyorum Çabuk soğuyayım diye mi dedi acaba.. zaten yazmıyordu son zamanlarda ztn mesafe vardı aramızda anca mesajlaşıoduk.. birbirimize çok benziyorduk kısa Zaman sevgili olduk fakat bize yıllardır beraberiz gibi geliyordu.. neyse son zamanlarda çok değişti.. neyse 2 gün önce mesaj attı nasılsın diye.. cevap vermedim.. sonra gene yazdı yanlış anlaşılmak istemem hatırını sormak için yazmıştım cevap vermiçeksen yazmam bidaha diye.. gene cevap yazmadım.. sizce tekrar yazar mı.. ben onu gerçekten çok seviyorum.. onunda beni sevdiığine inanıyorum şimdilik...emin değilim.. bana yaptıklarından ders almasını istiyorum sizce bu hal nereye gider :)

Güncellemeler:
cevap yok mu :(
hmm peki sagolun genede..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sevıyorsan yaz yoksa cevap verme

0|0
    0|0
  • sende bunu yedin değil mi adamseni iyi aldatmış

0|0
    0|0
    • aldatmis derken?

• Ya anliyorum ne demek istedigini fakat o öyle karakterde degil bunu biliyorum.. zaten ayrildiktan sonra nedense sürekli facesinde sözler yaziyordu.. hüzünlü sarkilar paylasiyordu.. nerde aldatacak :)

• 5 parmağın 5 i de bir değil farkında isen yapma böyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...