Ilahi adalet diye birşey varmı?

bırıne kötülük yaptığımızda gercekten aynısı veya daha kötüsü bizi bulurmu?

ben birine gecen hafta cok buyuk kotuluk yaptım cuma gunu benımde basıma cok buyuk bırsey geldı.. acaba bu onamı bağlı ?

ne yaptığımı söyliyim. fake bır face hesabımdan 10 gun sonra evlenecek kızın moralınız bozdum nısanlın senı aldatıyor sen cırkınsın felan yazdım bu cumada benım evlılıgım hakkında cıddı sorun cıktı hemde baskaları tarafından. yanı bu ılahı adaletmı yoksa tesadufmu? kötü veya hakaretli yorumlarınızı kendınıze saklayın şikayet ederım. herkes hata yapar.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• sıkma canını geçer pişman olmuşsun zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eh ilahi adelet tecelli eder saci uzunun ahi yerde kalmazmis derler..

Yaptiginin karsiligini görmüssün umarim sorunlarin cözülür yani evliligin hakkindaki

0|0
    0|0
  • tabıkı cıkar ama ılahı adalet hemen cıkmaz tam sen unuttugunda cıkar hem bırısını kıskanıpta boyle cırkın bırseyı yapmasaydın keske neyse umarım boyle kotulukler yapmazsın bırdaha ama bana sorarsan henuz cıkmadı ılahı adalet bıraz gec cıkar ama daha sıddetlı cıkar orneklerı ıle dolu dunya

0|0
    0|0
  • İlahi adalet diye, insanın kendi dünyasında yarattığı bir fantezi var... Her zaman gerçekleşir diye bir kural yok.. Hangi fantazimiz her zaman gerçekleşiyorki ? Ben ce sizin yaşadığınız da bir tesadüf, zten , siz yaptığınızın yanlış olduğunu anlamış ve karşılığında, ceza almaya bile razı olmuşsunuz, bu da bir tür dürüstlük sayılır, ve bunun da bir ödülü olması gerekir...

0|0
    0|0
    • inşallah ama cıdden pişmanım yani

• Ben ce, senin içinde adalet var, zaten, adalet ilahi değilmidir, allah aşkına..

• yok böyle bişey..kötülük yaptığın için başına bir olay gelince bağlantı kuruyosun..

0|0
    0|0
  • Hep beraber Allah belanı versin dileklerimizi iletiyoruz.

1|0
    1|0
  • Ne yaşatırsan onu yaşarsın..

0|0
    0|0
  • Olmaz mı hiç geçen de arkadaşımın sigaranın yürüttüm bu gün pakettimden 3 tane eksilmiş kesin ilahı adaletten kesin adalet abla içmiştir

0|0
    0|0
  • tabi var bu dünyada olmazsa ahirette hiç bir hakkın kalmıcak kimsenin üzerinde

0|0
    0|0
  • sence ilahi adalet degilmi?

0|0
    0|0
  • Ne tesadüf ne de İlahi adalet. Sonsuz olasılıklarla dolu hayatta her şey mümkün.

0|0
    0|0
  • v for vendetta çiziyoruz ve adalet diyoruz...

0|0
    0|0
  • sen vicdan azabı çekiyorsun değilmi

0|0
    0|0
    • cekıyorum ama herkes hata yapar. bende yaptım

• dua et hocalara sor sen bununhakıknı nasıl verceksin kul hakkını nasıl ödeceksin bana onuf söyle git hocaya sor buradan değil git realdaki bilinmiş hocalara sor onlar yanıtlasın

Kızlar Ne Diyor 8

• Kızla alıp veremediğin neydi böyle bir şeyi neden yaptın ki ?

0|0
    0|0
  • Hım.. Müslümansan bir kere tesadüf diye bir şeyin varlığına inanmamalısın.

Ayrıca kim ki kimi kınamışsa, ya da kötülük yapmışsa bu dünyada aynısını görmedikçe Yaradan canını almaz diye hadis var.. Unutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • var kesinlikle hem de

0|0
    0|0
  • Nasıl inanmak istersen odur..

0|0
    0|0
  • bin beteri başıma geliyo tam bir etme bulma dünyası idayi adaletle yönetiliyoz bundan eminim

0|0
    0|0
  • evet eden bulur derler bencede hıcbı kotuluk yersız kalmaz bu dünyada bulmazsan öbu dunyada bulursun

0|0
    0|0
  • eger inaniyorsan tesaduf diye birsey yoktur. yasadigimi hersey Allah in takdiri.iyilik eden iyilik kotuluk eden kotulukbulur er ya da gec. ilahi adalet budur. arapca; men dakka dukka; calma baskasinin kapisini calarlar senin kapini.!

0|0
    0|0
  • İlahi adalet ta kendisi işte. Keşke yapmasaydın ama olmuş artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...