Fotograg odevime yardimci olurmusunuz. ?

Odevimiz.. Herhangi bir cümleyi tasarlayip bunu fotoğraflamak :) dikkat çekici bisey olsun istiyorum. Fikir almak danışmak istiyorum.

Hocamızın sunduğu fotoğrafi örnek vereyim daha ıyi anlatabilmek icin..

Bit pazarın da kimsenin yüzü dönük degilken, hocamız kalabalığın ortasin da yaninda bir arkadaşı ona silah tutmuş. Altın da da kalabalığın icin de yapayalnizim ve zaman beni öldürüyor..not u.. yani cümleyi fotoğrafa tasarlamış

bana yardımcı olabilseniz ne mutlu olurum :)) fotografla ilgilenen arkadaslar, gerçekten desteğe ihtiyacım var

Güncellemeler:
Aklımda var birtane, ama içime sinmedi basit geldi

Bazen müzik dinlemek icin değilde insanları duymamak icin kulaklık takariz..

Cümle bu, fotoğrafı da kalabalıgin ortasında büyük renkli kulaklık takacagim birini çekmek istedim. Bu nasıl?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Dediğin ancak şu şekilde olursa güzel olur.

Yanına al 7-8 kişi. Gidin bir cafeye. Uzunca bir masaya karşılıklı otursun herıkes. Sende masanın en başına otur. Fotoğrafa bakınca hepsi bağıra çağıra sohbet ediyor, konuşuyor gibi görünsün. Sende çok ifadesiz, duygusuz bir şekilde bakıyorsun, kulağında kocaman bir kulaklık ama ucu bir şeye takılı değil (buda fotoğrafta görünsün) İşte o zaman olur.

0|1
    0|0
    • Fikirleriniz hoşuma gitti.. :) aklınıza geldikçe yazsanız siz. Cok emmenun olurum

• Şeytan ayrıntıda gizlidir hesabı. Yani kulaklığın kablosunun bir yere takılmamış olması güzel ve yaratıcı bir detay..

• Tamam cok cok teşekkür ettim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok mal haramsız, çok söz yalansız olmaz.

Kaynak: Yunus Emre Sözleri

link

1|0
    0|0
  • bence al eline makinayı işsiz işsiz gez tüm gün rastgele fotoğraf çek sonra çektiklerine bakarak bir cümle uydur fotoğraf seçerek:D

0|0
    0|0
  • hmm güzel bir soru.şöyle hayal et farklı yönleri gösteren bir tabelanın önündesin ışık öyle bir açıyla gelmişki vücudun bir yöne bakarken gölgen diğer tarafta kalmış.cümlen de çok kararsızım.ya da bunun gibi birşey iste.yapmak istediğine gelince sanki hocanın işini biraz kopya etmek gibi geldi.ama yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
  • hmm valla nasıl resmedersin bilmem ama şöyle bir fikir olabilir "mutlu başlayan herşeyin hüzünlü bir sonu mutlaka vardır" şeklnde bir cmle olabilir ana tema doğum ve ölüm?

0|0
    0|0
  • sana bu kıyağı yapayım mı benım çekmiş olduğum bir resimle :))

0|0
    1|0
  • yalnızlığımı çizdim bakın heryerde şemsiyeler var birtek benim şemsiyem kırmızı çevremdeki kalabalığın şemsiyeleri siyah bir şekilde duruyorlar resmime de bu kadar insan yalnızlen neden bu kadar insan yalnız ismini verdim...

0|0
    0|0
  • beni çek benden iyi fotorag olur:)

0|0
    0|0
  • çok saçma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mahalleden iki tane ufak yaşta çocuğu tut kolundan. Birini cici cici giydirt, doldur eline çikolataları oyuncakları, diğeride sefil bir görüntüde olsun aynı parkta iki salıncakta oturuyorlar olsun.

Açıklamaya da

"İkisi de çocuk, ikisi de aynı parkta, aynı salıncaktalar. Aynılar ama aslında tamamen farklılar.." gibisinden bir şey olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...