Hayatınızda en kötü anınız neydi ?

Dilerseniz önce ben anlatayım. (:

Bir gün odadaydım ve kendime geldiğimde yerdeydim. Sonrasında yerden kalkmaya çalıştığımda başımda fena bir ağrı vardı. Aynaya baktım ki, sağ yanagım kıpkırmızıydı, düşündüm Allah Allah ben neden diğer yanagıma allık sürmemişim diye, sonra bir baktım ki gözümün bitimine kanlar akıyordu kaşım yarılmıştı.

Meğerse bayılmışım ve gözümün bitiş kısmı komidinin ucuna degmiş. Gözüm acayip morarmıştı. Abimse kanı durdurmaya çalışıyordu.

Tabii ki annemler korkmasın diye kurutma makinesini çektiğimde kablo gözüme geldi dedim.

Bu olayların öncesi ne derseniz, ailede sorunum vardı ve inanın durmadan kendime beddua ederdim ve derdim ki inşaallah bayılırım. İnanın bana ben 23 yıllık hayatım boyunca hiç bayılma geçirmemiş bir insan olarak bu bedduayı ettim ve haftası gelmeden bayılmaya başladım..

Demem o ki, Allah 1 dir. O doğmamış ve doğurmamıştır. O her şeyden münezzehtir. O yücedir. Ne olursunuz kızdığınızda sözlerinize dikkat edin.. Hiç bilemezsiniz o gün veya başka bir gün o dua'nızın tutup tutmayacagını.. Allah hepimizi belalardan korusun inşaallah. Son olarak şunu diyeyim, öyle bir olay geldi başıma ve ben asla beddua etmeyecegime tevbe ettim. Çok şükür artık hiç olmadım.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 4 sene evvel bir hastane odasında 54 yaşına girdiği gün babamın kucağımda vefat etmesi :(

0|0
    0|0
    • ;(( Allah rahmet eylesin. Çok gençmiş. :(

Erkekler Ne Diyor 10

• Oha cevap vermek için geldim müslüman oldum.

Allah u ekber.

2|0
    0|0
    • Allah'a itaat etmeyenleri düşünemiyorum bile.. :(( Şu an çok kötü oldum. ağlıyorum. :(

• Bir yerden duymuştum; hepimizin ruhları bir araya gelince Allah oluyormuş. Yani sen o'nun bir parçasısın. Ben ateist olduğum için değilim :(

0|0
    1|2
  • 2,5 ay Ankrada hastane kapısında yoğun bakımda olan babamı beklemek ve sonunda ölüm haberini almak.

sigarayı bıraktıktan sonra şeker tansiyon ve kolestrol hastası oldum tespit edildi

beklemedik anda kalp krizi geçirdim 3 gün sonra anjiyo oldum ve 13 gün sonra açık bypas ameliyatı oldum.

0|0
    0|0
    • Off Allah şifa versin. :( Babanız içinde, Allah rahmet eylesin inşaallah.

• çok teşekkür ederim :-D

• büyük lokma ye büyük konuşma ...

0|0
    0|0
  • motordan düştüğümde gözümü bir açtım herkes başımda dedım ne oluyor burada kaza yaptın sakın ol dedıler gözümü gerı kapattım bir daha açtım kımse yok 5 saat sonra uyanmışım

0|0
    0|0
    • ;(( Geçmiş olsun.

• Hım. İnşaallah her şeyin hayırlısı olur.

• inş her şeyın hayırlısı

• Bu güzel gözlere beddua ve kem sözler yakışmaz zaten

0|0
    0|0
  • kızlı erkekli ev çiziyordum birden resimde tayyip belirdi badem bıyıklarıyla tövbestafurllah...

1|0
    0|1
  • Ya cok gecmis olsun bundan sonra daha dikkatli beddualar et kendine :)

0|0
    0|0
    • Onu anlatmamdaki sebep hepimizin kendimize çeki düzen vermesi ve Allah'ın çok büyük olduğuna kanıt.

• ameliyat olmam 2 defa

0|0
    0|0
  • kendime beddua etmiyorum ama ibadet de etmiyorm. sadece inanıyorum

0|0
    0|0
    • İbadette edersiniz inşaallah.

• inşallah ama herşeydeki isteksizlik orada da oluyo bende

Kızlar Ne Diyor 2

• Allaha inancim var ama gerisine inancim yok..

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldığım , acı çektiğim zamanlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor...