Yalan söyleyebilme yeteneğiniz var mı?

evet ks üyeleri yalanın ırzına geçenleri görelim.ben yalan söylemem diyenleri dışarı alalım.herkez yalan söyler ama kimse kendine yalan söylenmesini istemez

1 de 1 ilk sorum silinmiş :D

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• İstek var da az daha çalışırsam olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünya kocaman bir yalanla dönüyor, dönüyor. Ben söylemişim çok mu? Yalan söylemediğini söyleyenler bile o anda yalan söylerler.Bu da başka bir yalan yani hayatlarımız yalan bir dünya'nın üzerinde iken kimsenin doğru konuşmasını beklememeli insan, çünkü böyle birşey yok...

0|0
    0|0
  • söylemem yanımdaki insan anlar belli ederim

0|0
    0|0
  • Bir tek anneme yediremiyorum yalanlarımı. Kadın malını biliyor.

0|1
    0|0
  • Beceremiyorum, elime yüzüme bulaştırırım

0|0
    0|0
  • üstüme tanımam

0|0
    0|0
  • normalde yalan söylemem söyleyemem :) çok zor durumda olduğu zaman söylerim o zaman da hiç belli ettem yalan söylediğimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalan söylemekten kaçınırım ama söyleyeceğim zaman da ( tabi yalanın büyüklüğüne bağlı eğer hayati bir mesele ise ) 1 hafta üzerinde çalışırım ve eksiksiz bir yalan ayarlarım . Söylediğim her yalan kelimesi kelimesine aklımdadır unutmam zaten nasıl unutayım bu yaşıma kadar söylediğim yalanlar iki elin parmak sayısını geçmez :D Bana yalan söylenmesine gelince de her türlü o yalanı yakalarım ortada bir yalan varsa sürekli üstüne gidip soru sorup onu bunaltıp kaçamak cevaplarından mevzuyu çözebilirsiniz .

0|0
    0|0
  • Ben yalan söyleyemem [<---işte yeteneğimin kanıtı =D]

0|0
    0|0
  • Telefonda o konuda iyiyim

Yüzyüze illaki bir açık veriyorum...

0|0
    0|0
  • Söyleyebilirim. Gerek duymam sadece genellikle.

0|0
    0|0
  • şuan yalan söyledim

0|0
    0|0
  • Hayır. Hemen anlaşılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...