Erkekler neden kadın değilde sanki mahmut abileriyle çıkmak ister?

evet biliyorum başlığı anlamadınız. sorum buradaki aşırı "doğal" isteyenlerde. makyaj yapmayın doğal olunu anldık. oje süremeyin dediniz anlamış sayıyoruz. saçınızı yapmayın doğal olunu anladık. güzel giyinmeyin doğal olun diyeni anlamamıştan geliyorz. ama parfüm sıkmayın doğal olun nedir? ter mi kokalım ulen? krem sürmeyin doğal olun diyen var. yüzümüzü sivilcemi bassın? erkenmi yaşlanalım. kaş bıyık almayın doğal olun diyenle bıyıklı kaşlı bacakları kıllı kızmı seviyorsunuz ?yakında yıkanmayın doğal olun diyen olucak. güzel giyinmiyelim, oje sürmiyelim kaş bıyık almıyalım saçımızı yapmıyalım krem sürmiyelim parfüm sürmiyelim hatta yıkanmıyalım. siz neden kız istiyorsunuzki ozaman mahmut abiniz ne güne duruyor ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• doğal olundan kasıt bıyıklarını kesme oldugun gibi çık değil yüzüne makyaj yap yani badana yapma giyimin doğal olsun mini etek traplez değil parfümünde otobüse binince tüm otobüse yayılmasına gerek yok sadece yanındakine koksun yeter

0|0
    0|0
    • öyle demiyor bazı insancıklar ama. parfüm önerisi sorusu sorarsın parfüm süremeyin doğal kız seviyorum der birisi. bir kıyafet sorusu görürsün altına biri çok güzel giyinmeyin doğal olur yazar ne alaka ise. kaş ile ilgili bir soru görürsün yine altına biri kaşınızı almayın bırakın doğal olun yazar :)

• okadarda değil :D boynuna bir fıs parfüm sıkan sadece göz kalemi süren cildine bakan normal bir kız yerine bir insan neden ter kokan muhtemelen 30 unu geçince suratı kırışık dolacak hergün aynı sıradan şeyleri giyen hiç kıl almayan bir kız ister

• kıllı seviyodur belki :))

Erkekler Ne Diyor 4

• organik kızlar istiyoruz artık..herşeyin organiği faydalı..

0|0
    0|0
  • Haklısın katılıyorum sana onları da yapmayın diyenler var mı acaba hadi makyaj ve saç tamamda temizlik ve hijyene hayır denmemeli bence.

0|0
    0|0
  • Fazla abartmışsın.

0|0
    0|0
    • bu benim düşüncem değil. bununla ilgili çoğu sorunun altına bakarsan herşeye doğal olun diyen insancıkları görürsün :)

• varmış demek

• Tamam sen haklısın...

• kadın dedigin kendine bakar süsülenir boş iş onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Var öyle beğenenler valla.

0|0
    0|0
    • ben hala ter kokan kız isteyeni anlamaya çalışıyorum :)

Yükleniyor...