Kızlar eski çıktığınız biri 1-2 sene sonra arkanızdan laflar atsa bu benimle yattı vs dese yayılsa naparsınız

Evet soru bu eski sevgiliniz ayrılıyorsunuz çocuk arkanızdan böyle böyle konuşuyo sizede gelip bunu söylüyolar çevreden sen böylemi yaptın yattınmı vs diye siz bunu kafaya takıp günlerce düşünürmüsünüz.Çözüm yolu arasanız naparsınız bu problemi çözmek için ?

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

• direk çocukla konuşurum olmadı hakaret davası kanıtlıyacak nedenlerim ve belgem olur

0|0
    0|0
    • Aynen bunu yapın ama hakimler der ergen bunlar bakmaya bile gerek yok der bence :S

• Öteki tarafta çekerde bu tarafta zannetmiyom valla tayyip başgan böyle konulara bakmıyo uygulamalı olanlara bakıyo

• ne demek ya birinin sana haksız yere küfür bile etmesi tazminat davası açman için yetrli bu konu hayli hayli mahkemeye girer insanların hakkını bilmemesi bir hata zaten ha dediğine elirsek doktor raporla bile belli olur o

Kızlar Ne Diyor 12

• herkes istediği şeye inanmakta özgür

0|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür o onun şerefsizliği.beni bağlamaz beni bilen bilir.bilmeyenle de işim yok demektir. eskiyi karıştıran çöpü karıştıran leş yiyicilerdir. ben kendimden eminsem herkese ne

0|0
    0|0
  • babama söylerim :/

1|0
    0|0
  • Hiç yapmadığım şeyi yaparım bir erkek arkadaşıma söylerim döverim gerekirse.

0|0
    0|0
  • Bunca zaman sonra bunu yapması kötü bir niyeti olduğunu gösterir nedir alıp veremediği kuyruğumu sıkışmış araya ne olmuş. Hiç oralı olmam kendi söylediklerini kendisi duysun.

0|0
    0|0
    • Ne diyom çevreden insanlar gelcek habire sana dicekler bunu insan utanır lan :D

• Atmaz hiçbirzaman atmaz o şey kolay kolay bulunmuyo ama doğru ruhlu erkekleri kadınlar seviyo bazılar diğer türlü seviyo ya işte karışık bunlar

• Atmaz ama insanlar onu tanıdıkça zamanla ne mal olduğunu anlar ortaya çıkar herşey

• bu yalanının hesabını ona ödetirim. hemde teker teker.

0|0
    0|0
    • Valla ben hiç zannetmiyorum ama güçlü bir karakter güçlü bir dış güç ve çevresel aile gücü ile yıkabilirsin ama bunların hepsi olması lazım :S

• ben ardında bırakmam asla. aldatan sevgiliminde gününü gösterdm :)

• işte böyle ol kendine güven gücünü göster kerete öğren uzak doğu sporu öğren çocuğa dal böyle olaylar görelim çevrede izleyelim bizde hiç atraksiyon yok :S

• Geldi başıma ama arkadaslarım beni tanıdığı için bana inandılar ve inan insanların ne düşündüğü umrumda bile degil ama kedi kazanamadığı ete mundar dermiş öyle bir şeydi iştebdjdjdk

0|0
    0|0
    • Sana diyelim o dedi bida çıktın biri daha öyle dedi sana lan çevreden insanlar duycak bu kızında hep adı çıkıyo ozaman naparsın :D

• Giderin cocugu bulup döverim ve diyenleride umursamam

• banada öyle bir iftira atmıştı o* çocuğu :) aklıma geldi sinirlendim bak şimdi :)

0|0
    0|0
  • doğru yattık ve baktım tık yok yol verdim

derim

0|0
    0|0
  • öyle bir insanla görüşmem ben aşırı seçiciyimdir

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimse yatmışımdır zaten de benim arkadaş çevrem fena dışlar bunu ortalıkta konuştuğu için .

0|0
    0|0
  • Ben bekaretimi kanıtlarsam o i*ne olduğunu kabul edecek mi derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...