Unutamadığınız Anılarınız Neler ?

Unutamadığınız Anılarınız Neler ?

Bi mezunda (8 ya da lise son Hatrlamıyorm :D )balo gibi bişyde çorabım kaçmıştı ve giydğm elbiseye bişy dökülmştü.

Aklmdan Çıkmıyor bilmiyrm.

Sizinde Böyle Anınız var mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• üniversite yıllarım derste sıkı bir hocanındı göndermedi. neyse dersi bitirince koştum tuvalete koşarak daldım içeri kimse yoktu zaten girdim bir kabine rahatladım neyse çıktım elleriimi yıkadım aynaya baktım yüzüme de su çarptım iki tane kız var arkamda Allah Allah dedim herhalde yanlış gördüm diye bir kez daha suratıma su çarptım yok orda durmuşlar gülüyolar arkayı döndüm yanlış geldiniz herhalde kızlar dedim. bunlar kahkahayı bastı bence sen yanlış gelmişsin diye yapma ya öyle mi olmuş kusura bakmayın dedim çıktım kapının üstüne baktım meğersem yanlışlıkla baaağyan tuvaletine girmişim. koşarak uzaklaştım olay mahalinden kızardım bozardım kızlar beni nerde görseler kahkahayı basıyorlardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 6 kasım 2002 fb 6 gs 0

0|1
    0|0
  • Bi çok anım var unutamadığım ama bitanesini anlatayım.

Lise 3. sınıf ders Edebiyat. Hocamıza bir şaka yapmıştım yazılıları okurken herkes masaya toplanmıştı bende o kalabalıkta cep telefonumu hocanın çantasına koymuştum hocam telefonum kayboldu aramadığım bir tek sizin çantanız kaldı onuda arayayım mı dedim oda ara bakalım dedi gülerek telefonu çıkardım hoca şok oldu tabi sonra hocayla birlikte hepimiz güldük.

0|0
    0|0
  • Kardeşimin kafasına şampuan döküyom diye işemiştim

0|0
    0|0
  • ben 1 yasında baba demıstım..unutamıorum o gunu

0|0
    0|0
  • Çok var.6. sınıfta babamla eniştem sohbet ederken yanlarına oturayım dedim.bir osurdum.sonra utandım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• başınız sağolsun babanızı kaybettik" diyen yüzünde ifade olmayan doktoru..

Hiç biriniz Üniversite kazanabilecek kapasitede değilsiniz boşuna sınava girmeyin diyen Meslek lisesindeki ÖSYM formu vermeyen Müdür yardımcımızı..

kefili olduğum arkadaşımın aradığımda telefonda " siz kimsiniz" demesini...

Ülkemde önemli bir koltukta oturan kişinin teröristler ile kucaklaştığını o anı..

sınır kapımızda çiçekler ile karşılanan bölücülerin yurda ayak bastığı günü..

yatılı misafirliğe gittiğim Abimin evinde ilk akşam yengemin " kardeşin ne zaman gidecek" sorusunu tesadüfen duyuşumu

AY'a hiç bir zaman gidilmediğini ispatları ile öğrendiğim günü..

Hiç bir Dine mensup olmadığımı anladığım ayasofya Bahçesini...

Doğum günümü yıllardır kimsenin hatırlamadığını

Unutamıyorum...

0|0
    0|0
  • var da anlatmam mümkün değil hatta hatırlamasam daha iyi

0|0
    0|0
  • Aşure günüydü, samimi olmadığmız bir komşu kapıyı çalıp tepsiyle aşure uzatmıştı ben de hepsini verecek sanıp tepsiyle beraber almıştım sonra ikaz etmişti :/:/

1|0
    0|0
    • bende de karşı komşu balık tutmuş leğende getirdi bende bize verdi diye aldım kapattım kapıyı.kadın yok dedi göstermek için geldim.salak kadın canım çok çekmişti :/

• okurken güldüm ama kötü bir durum :/

Yükleniyor...