Bir erkek neden 8. sınıf birisiyle çıkar bana birisi bunu açıklar mı !

ben çok merak ediyorum bizim sınıfta bir tane çocuk var yakışıklı. lise 3 üz. daha bu hafta 8. sınıf birisiyle çıktığını öğrendim çocuk benim gözümde düştü.

yaş farkından dolayından daha çok kafa yapısıyla alakalı bir durum kızda ahım şahım güzel değil çok merak ediyorum acaba niye onunla çıktığnı ? sevdiğini de düşünmüyorum. ve ne var yani anlaşamaz mı demeyin , anlaşılmaz ilk okul ile lise arası çok fazla fark var.

not: ben o çocuktan hoşlanmıyorum sadece yaptığının mantıklı bir açıklamasını merak ediyorum.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk bu aşk

0|0
    0|0
    • off lisede aşk mı olur ya kandırmayın kendinizi

• Eee sen neden üzülürsün aşk yoksa :-)

• üzldüğümü kim söyledi sadece akla mantığa sığmıyor yaptığı şey çok itici

Erkekler Ne Diyor 9

• Gençlik ya işte kızında tam böyle kendini kontrol edemeyeceği zaman senin hıyar arkadaş bundan faydalanmak isteyebilir :D Diğer türlüsü normal bence çünkü bakıyoruz arkadaşında dediği gibi 18 yaşındaki kız 23 yaşında sevgilisi oluyo bunun aslında 18 altı yaşta olması normalde değil bence birde 5 yaş üstü ilişkide itici gibi :D

0|0
    0|0
  • geçlik işte:)

0|0
    0|0
  • lise 3 teki çocuk gel la buraya.senin yaptığını biz düşünüyoz burda.gel ve bize mantığını anlat oğlum:)

0|0
    0|0
  • lise 1'de bir kız arkadaşım 27 yaşında çocuğa aşıktı.

lise 3'de okulu bırakıp evlendiler.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir açıklama yapan olursa ölmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ulkemızdekı son durum hıc hos dııl yakında 5.sınıf ogrencısı anaokulunda bır cocukla cıkacak

0|0
    0|0
  • subyancımı lan ooo :)

0|0
    0|0
  • ikisi de reşit değil ben bir sorun göremedim :)

0|0
    0|0
  • erkekler o kızın lisedeki ahlini görebiliyor emin ol . ya da büyük ihtimal cocuk yakısıklı bile olsa kendine güveni olan biri degildir . cok güzel olmadıgını düsündügü birirnin yanında daha rahat edebilir.

0|0
    0|0
    • lisdeki halini görse görmese ne ki ? seneye mezun oluyoruz zaten

• mezun olmanız neyi degiştirir o kız 2 sene sonra taş gibi olcak . ve o ococuk ona hergün ...

• birde erkeklerin detaycı olmadığını söylersiniz. o çocuk istese şimdide taş gibi kızlar bulur

Kızlar Ne Diyor 1

• loli seviyodur sonuçta lisede yapmıycakta ne zaman yapcak 30 yaşına gelince bir orta okulluyu severse asıl sorun orda başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...