Hangi günü Bugün "Tekrar" Yaşamak isterdiniz?

Elinize bir fırsat geçse hangi günü tekrar yaşamak isterdiniz tarih gün ay olarak nedenini yazarsanız sevinirim :)..

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• Kızımın doğduğu günü tekrar yaşamak isterdim. O minik ellerine dokunmak,yanaklarını boynunu koklamak, incitmeden öpmeye çalışmak..sanırım en mutlu olduğum gün o gündü

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• 18 Şubat 2012

''...''

0|1
    0|0
  • tam hatırlamıyorum ama bir gün var...o güne dönüp...tekrar yaşayıp yapılması gerekeni yapmak isterdim ozamn blki bazı şeyler deqişirsi hayatımda

0|1
    0|0
  • çocukluğumdan herhangi bir gün hangisi olursa olsun farketmez hepside muhteşemdi :)

0|1
    0|0
  • 22 Şubat 2012. eski sevgilimle ilk konuştuğumuz gün. bir daha yaşama fırsatım olsa mesaj atmazdım, hiiiç tanışmazdım. insanlar arkalarından böyle dedirtmemeliler bence. bok vardı da girdi hayatıma.

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen'ın Türkiye'ye geldiğinde yemek yediğimiz günü tekrar yaşamak isterdim. :)

0|0
    0|0
    • Hadi be sallama :)

• Hangi kitabını en çok seviyor sun?

• Cerrah.İlk okuduğum kitabıydı yeri ayrıdır bende.Ve serinini başlangıcı benim karakterin doğuşu olduğu için özeldir :) Günahkarı severim bir de olay örgüsünden ötürü.Tabi her kitabını okuduğum için hepsi özel benim için :)

• Tam tarihi hatırlayamıyorum fakat eski sevgilimle -o zamanlar eski değildi- Kuşadası'ndan Ankara'ya gittiğimiz günü,ilk uzun yolculuğumuzu tekrar yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • 10 aralık 2012 eskı sevglımle çıktıgımz gündönsem o gune tekrar asla cıkmazdım

0|0
    0|0
  • 8 Şubat 2013 ' e tekrar dönme sansım olsa o masadan farklı bir şekilde kalkardım. Ve sevdiğim kadına bu kadar iyi davranmazdım.

0|0
    0|0
  • emin değilim güzel soru.sevgilimin bana çıkmayı teklif ettiği gün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 11.11.11 'i.

0|1
    0|0
  • 26.10.1990...nedeni ise dünyaya tekrar gelmek.. sil baştan yaşamak gerek bazen

0|0
    0|0
  • Aklıma gelen şeyi tekrar yaşayıp yaşamam konusunda kararsızım .

0|0
    0|0
  • 10.11.2013 saatlerce öpüştüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...