Merak ettıgım şu : bakıyorum etrafa bazı erkekler sevgılısı ıcın canını vermeye hazır.

Kendı aılesınden bıle daha önde tutuyo kızı. hayır benım de sevgılım oldu yapmadıgım fedakarlık kalmadı sevdım cook ama yıne de yaranamadım gün geldı cattı adam aılem daha onemlı dedı bıraktı gıttı. ey erkekler şöyle herseyın onune gecen kızlar nasıl oluyo bende olayım ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili genç arkadaşım (eğer profilinde yazan yaşın doğru ise);

O tanımladığın dönemi erkekler, kişiden kişiye değişse de, genel olarak 15-23 yaş aralığında yaşarlar. (Buradan baktığımızda tarif ettiğin adamlardan profil yaşının doğru olduğu sonucunu çıkarabiliriz :) )

Bu söyleyeceğim şeylerin aslında erkekler de farkında değildir; emin ol 10.000'de 1 tanesi anca bilir bunu.

Peki bu gerçek nedir? Gerçek kızı her şeyden üstün tutmazlar (senin de dediğin gibi), yaşadıkları "AŞKI" her şeyden üstte tutarlar.

Aynı şeyleri ben de yaşadım 15-17 yaşları arasında; ölürdüm O'nun için, kendimden, ailemden, hayatımdan, geleceğimden, vs vs vs...daha önemliydi (diye düşünürdüm). Mesele burada "kızın" kim ya da "ne" olduğunun ZERRE kadar önemi yok! Yani, senin sorunun cevabı yok!

Erkeklerin gözünde YÜCE olan kız değil, kıza karşı hissettikleri; erkekler kendilerini bu kızlara değil, AŞKLARINA adarlar...

Yani, en özü, mesele kızda değil, erkekte!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk sevgilisidir o erkeğin daha önce çıktığı olmadığı için çünkü bende çok geçirdim

o durumu :D .Kusura bakma ama ailem bir kızdan daha önemlidir .Erkek başına 3 kız

düşüyor belkim daha fazla .Bi kız için ailemi bırakamam onca yıl ailem besledi büyüttü

halen ailemin evinde yaşıyorum sevgilimin değil :)

1|0
    0|0
  • Öyle bur erkek bulursan senide önde tutar senin buldugun erkek o kızlarla ciksa yine ailesi önde olur. Bu erkeğe bağlı kadına değil

1|0
    0|0
  • aile daha önemli zaten sonucta evlenecek oda aile kuracak aşk daha önemi dese zaten nla hayat geçilmezdi bile sonuçta oda aile kuracak yanlışmıyım..!

0|0
    0|0
  • Kız bulmakta zorlanan erkekler için geçerli..

0|1
    0|0
  • zaman ayır, yanlışını yakalamaya çalış bir defaya mahsus yakaladığında onu affet bak giderse katıksız şerefsizdir bence

0|0
    0|0
  • Bahsettigin erkekler tecrubesizdir. Ölmeyi isteyen biriyim ama sevgilim icin canimi filan vermem degmez cunku. Bos is bunlar

0|0
    0|0
  • vala bir erkek ailem daha önemli dediğine göre vardır bir nedeni sonuçta oda ailesi ;)

0|0
    0|0
  • Çünkü biz erkekler bazen sözde severiz

0|0
    0|0
  • kendin gibi birini bulmamışsın varsa yoksa tipin peşinde koşmuşsun

0|0
    0|0
  • Ailesi degersizse olur o dedigin aile iliskileri normal olan bir nsan icin ilk sıra ailedir

0|0
    0|0
  • Sevgilisini ailesine degisen insandan hayir gelmez !

0|0
    0|0
  • O "her şeyin önüne geçen" olayın hatunla ilgisi yok, erkekle ilgisi var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vaktinde bana yanlış yapan bir sevgilim olmuştu. Çok büyütülecek bir şey değildi ama yalan söylemişti, dürüst olacağına dair söz vermişti oysa.

Neyse, ilişkinin başlarıydı daha. 2011 olması gerek, Temmuz ayı.

Bunun yalanını yakalayıp önce bozuntuya vermedim, belki itiraf eder diye. Ses seda çıkmayınca gerekli konuşmayı yaptıktan sonra gideceği yere kadar eşlik etmiştim.

Akşamında arkadaşları falan aramaya başladı. Yok intihar etmeler cart curt. Inanmadım, çünkü yapmayacağını biliyordum. Inanmış gibi yaptım ama yemediğimi sonlara doğru söylemiştim tekrar.

Demem o ki, lafta çok sağlam bu adamlar. Üzerindeki süsleri çıkarttığında pek bir numaraları yok.

Mantıken bugün ailesine set koyan, yarın sana her türlü set koyar. Ne bekliyorsun, anlamış değilim.

1|0
    0|0
  • arkadaşlar kıskanmak :bir kızı bir erkekten korumak mıdır zarar gelecek diye sizce ne diyorsunuzz yoksa nedir ya da annenizi kardeşinizi bir erkekten kıskanır mısınız aynı zamanda

0|0
    0|0
  • yani aslında tabiki aile önemli yani şimdi sana ailenmi sevgilinmi desek aile dersin (bilemem tabi)..o yüzden erkklerin ailesini secmes gayet anlaşılır bir durum

0|1
    0|0
  • Fazla deger verme :)

0|0
    0|0
  • benim suanki sevglmde oyle canim ama bn cocuga hic bisey yapmadim o kendi oyle yani anlayacagin biraz kilibik bulcan :) erkekten kaynaklaniyor cunkuu

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımla 2 buçuk senedir birlikteyiz sevgilim diye söylemiyorum yakışıklı bir erkek demek istediğim yakışıklı erkekler sadık olmaz falan hikaye. Çevresinde çok kız vardı rahatsız olduğumu söyledim hepsine hayatımda biri var tarzında açıklama yaptı ve hattını değiştirdi eski hattınıda bana verdi benim hattımıda değiştirdi annesi ve babasıyla tanıştırdı ev numarası anne babasının numarası hepsi var uyuya kaldığı zamanlar arayıp öğreniyorum mesela ailemden bile önce geliyorsun sen diyor 2 buçuk sene olmasına rağmen beni 1 kere dudağımdan öpmedi en güzelide bu:) Allahıma şükürler olsun çok mutluyum doğum günümde evlenme teklifi aldım bu yaz nişan düşünüyoruz:)

0|0
    0|0
    • allah bozmasın, sevındım :)

• Amin teşekkürler:)

Yükleniyor...