Ağlasak mı, gülsek mi acaba?

söyle bi baktım değişik başlık ve yorumlara baya ilginç geldi. sitedeki insanların profilini canlandırdım gözümde. herkes entellektüel, herkes kültürlü,herkes bişeyleri başarmış durumda! herkesin yediği önünde yemediği arkasında! daha doğrusu öyle sanıyorlar ya da o izlenimi vermeye çalışıyorlar. meğer ülkemin en önde gelen en ileri kısmı burdaymış da gözden kaçırmışız.meğer ne çok şey kaybetmişiz. buralarda harcanmayın çıkın sokaklara aydınlatın milleti! eğer bunları beceremeyecekseniz kendiniz olun. nedir bu başkası olma merakı?nedir bu kendinden kaçma isteği? neyseniz o olun.sabahtan aksama kadar nette takılmak dışında bir becerisi olmayan insanlar sanal alemde kendilerinden ne kadar uzakta olduklarının farkındalar mı acaba?

0|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana %40 katılıyorum şöyle ki eğer biri bu soruyu soruyorsa yorumlama ve gözlem kabiliyeti yüksek demektir ne hunharca kötüleyenlere ne de hemen katılanlara hak vermiyorum ..

Evet bazı kişiler kendilerini benliklerini dışarıda bulamadığından ya da övülemediğinden belkide gereksiz insanlar tarafından çok övüldüğünden siteyi egosal sorunlarına alet ediyor bu da %40 lık kesimi oluşturuyor zannımca peki bunu nasıl uyguluyolar

Ya soranların sorularıyla dalga geçerler

Ya gelen arkadaşlık tekliflerini reddederler ( ki bu bence patavatsızlıktır çünkü kişiyi tanımadan arkadaşlık teklifini reddettmek nazik bir kişilikten uzaktır kabul edersin uygunsuz hareketlerinde reddedersin arkadaşlıktan )

Ya insanların cevabı hakkındaki yorumlarına yanıtsız kalırlar veya he hı gibi dağdan kaçma mağaradan çıkma cevaplar verirler

Ha benim hiç böyle alaycı cevabım olmadı mı oldu elbet ama hep bi espiri gibi cevapladım eğer kırdıysam birini de özürdiliyorum

Bırak egosunu tatmin etmek isteyen tatmin etsin bırak yardım almak isteyen Yardım alsın kim napmak istiyosa yapsın sen kendin ol yeter 3 4 tane de kafa dengi arkadaş edindin mi kendine al sana misler gibi site mutluluğa giden ilk aldım 1. Susmak 2. Gamsız olmaktır boşver kardeşim keyfine bak

Ama %60 ta güzel paylaşımlar yapan dürüst olan insanlarla dolu burası hepsine can - ı gönülden teşekkür ediyorum ve bu siteyi seviyorum .. !

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• yeterince iyi canlandıramamışsın gözünde. sanal alemde bile başarılı değilsin. kafanı kuma göm ve ölmeyi bekle.

3|0
    0|1
    • sen çok başarılısn devam et.

• şu an titredim ve kendime geldim. lan ne halt etmeye gelmişim ben buraya.yarından tezi yok sokaklara çıkıyorum, elime de bir megafon alıp "gizli nerdesin çık ortaya" diye bağırcam.evet eylem zamanı. ahaha

1|1
    0|1
  • peki neden gizli soruyosun ki?

3|0
    0|1
    • ne fark eder?

• söyle o zaman.bi aydınlanma mı olacak? fikirlerin mi değişecek? yoo.

• fikirlerimin değişip değişmemesi beni ilgilendirir..ama sen sen sorduğun sorunun cevabını arıyosun ki buda çok tuhaf değil mi hemde gizli soruyosun?..

• Sakin ol şampiyon.

0|2
    0|0
  • evet aramızda öyle tipler olabilir, haklılık payın olabilir bilmiyorum çünkü yanıtladığım sorularda diğer cevapları çok nadir okuyorum. analiz etmedim kimseyi.

bu soru meclise yönelik bir soru olduğundan dolayı cevaplama isteği duydum. sadece soruyu okuyorum ve iişin rengine göre yanıt veriyorum. aklım yettiğince, dilim döndüğünce akıl veriyorum.

yani anlamadım bir insan hiç tanımadığı bir kişinin sorununa yanıt yazarken neden başka bir kimliğe bürünme gereği duysun.

1|0
    0|0
  • Çok abartmışsın bizi.

0|0
    0|0
  • nette ne kadar vakit geçirdiğin belli olmasın diye mi gizlisin acaba?

0|1
    0|0
    • senin gibi basitlere fazla takılmamak için gizli yazıyorum ablacım.bu kadar basit fikirler üretme.daha yaratıcı ol

• ne kadar uğraşsam da senin kadar basit olamıyorum güzel kardeşim. basitliğin bir sırrı var mı varsa keşfetmiş görünüyorsun.

• yazdığın yorumlara bakılırsa pek bi aşmışsın sen pek! torununla ilgilen sen hadi

• entellektüel degılım,kültürlü degılım,hıçbıseyı tam basaramadım:)kıytırık bır ogrencıyım mutluyum memnunum ondan buralarda harcanıyorum:)

1|0
    0|0
  • Genel anlamda olmasa da düşüncelerini sevdim. Alkış (kocamanından)

0|0
    1|0
  • Sende bu kadar başarı içinde birde milletimi takip ettin .d

1|0
    0|0
  • Ben de aynıyım. İçimizi mi biliyorsunuz da "Siz böyle değilsiniz." diyorsunuz?

0|0
    0|0
    • ya güzelim sen aynıysan dert etme.lafım aynı olmayanlara

• ben aynıyım...

1|0
    0|0
  • Vay be gerçekten çok haklısııın :)

0|0
    0|0
  • ben benim

0|0
    0|0
  • degiliz.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum Sana. Sanalda Bazı İnsanlar Kendi Oldukları Gibi Değiller.

0|0
    0|0
  • gizli burda bana ve spagettiye seslenmiş, yetinmemiş bi de ağır giydirmiş:(

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne ağlayalım ne gülelim dittiret deyip geçelim :)))

0|1
    0|0
  • özgüven herkese gerek bence bilmem anladın mı?

0|0
    0|2
    • burda mı özgüven sağlıyosun:) iyiymiş.zavallı adam.

• belki insanlar burda çevresindeki insanlarla payşalacakları onlara öğretebilecekleri bişileri yoktur,belki burdan paylaşımda bulunuyor olamazmı?buraya girenler hep merkezi yerlerde ikamet etmiyorlarki

0|0
    0|0
  • kendi vicdanınla mı yüzleşiyorsun? Öyle değilse gizlenme ki kendinle çelişmeyesin. Millet sanal sanal takılıyor işte. Belki de hayatın sıkıcılığını ve sıkıntısını burda atıyor. Boşversene sen ahlak dağıtıcısı mısın? Germe kendini;)

0|1
    0|0
    • ben kendile her zaman yüzleşiyorum.siz de yüzleşin istedim.nette öyle vakit de geçirmem merak etme.sadece senin gibi yüzeysel düşünen, çok fazla uhattap olmaya değmeyecek insancıklar çıkacağını tahmin ettiğim için gizli kalmayı tercih ettim. klasik bir ilkokul öğrencisi seviyesinde yazıyorsun farkındaysan.

• coştun

0|0
    0|0
  • İşim yok milletin profilini hayalliyeceğim.. Sana ne bana ne ?

2|0
    0|0
Yükleniyor...