Askere gitmiş olanlar bakın bir ?

1 saattir arıyorum telefon düşmüyor bir 3,e 4,e basıyorum yok basmıyor diyor askerdeki sevgilim ne demek bu sizce doğrumudur ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana bişey söyleyim.burada soru sormakla gerçeği öğrenemezsin.bir insanı tanıdğın zaman sana güven vermiyorsa o kişi güvenilir değildir.mesela erkekler der yaa kızın namuslu olup olmadığı ilk gecede anlaşılır.bunlar boş laftan ibaret değildir.karşına öyle biri çıkacakki duruşuyla kişiliğiyle konuşmasıyla zaten senin güvenini kazanacak ondan hiç şüphelenmiceksin.içinde en ufak şüphe varsa zaten o sana güven vermmriştir.buda onun sorunudur. kız olayını örnek verdim.anlamışsındır umarım

0|0
    0|0
    • anladım sağol ama bu sorunun cevabı en sence askerdeyken ankesörlüden arıyor 1 saattir düşermiyorum diyor bir 3,tuşu basmıyor bir 5 tuşu diyor ?

• hayır tışlar bozuk diyelim hadi düşmemesi ne demek ya

• yaaa offffffffff delirteceksin beni yaaaaaaaa.konuşmasından anlamıyormusun güvenilir biri olup olmadığını? benim karşımdaki erkek veya kız olsun hemen anlarım 5 dk lık sohbetten sonra yalan söyleyip söylemediğini.

Erkekler Ne Diyor 2

• Heryerde aynımı askerlik benim cep telefonum vardı o telefonlarla falan uğraşmıyorduk normal telefonda vardı normal telefonlar nasılsa oda oydu nerede asker bu?

0|0
    0|0
  • aradığınız cep numarasımı

0|0
    0|0
    • evet cep numaramı aradı ankesörlüden ?

• hayır ya kendi bir tane ankösörlü telefondan arıyor neden mesgul olsunki arıyor yani düşmüyor dedi ?

• senın bulunduğun alan kapsama alanından cıkıyordur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...