Hiç suçlandığınız haksız yere iftiraya uğradığınız oldu mu?

Hiç suçlandığınız haksız yere iftiraya uğradığınız oldu mu?

0|0
20|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• olmadı

.

0|1
    0|0
  • oldu malesef

0|1
    0|0
  • Oldu tabi bir kaç sefer

0|2
    0|0
  • Bazen olur şüphelenir insan acaba der. Zor durum iç bulandırır aklına geldikçe o ihtimal. Bu düşünceye mağruz bırakılan içinde çok zordur eğer böyle bir şey yoksa anlayışlı davranıp elbette söylemen gereken cümleleri paylaşıp konuyu kapatmak ve böyle bir şey olmadığını davranışlarınla karşı tarafa izah etmen en iyi yoldur. Zaman her şeyi ortaya çıkarır.

0|1
    0|0
  • Yanlış anlaşıldığım zamanlarım çok oldu ama suçlanma derecesinde bir şey olmadı hiç..

0|1
    0|0
  • Evet ya kucukken cocugun biri bisikletten dusup kolunu kirmisti meylipasta dusurdu beni demisti cık cık cık.

0|1
    0|0
  • Olmadı. Hep suçluydum.

2|1
    0|0
  • olmaz mı ya oldu. içinden çıkamayınca sinirlendim. sonra kendimi yorduğumu farkedince bıraktım gitti ne olucaksa olsun dedim

0|1
    0|0
  • Oldu tabi aklansamda sonradan o an kötüydü :)

0|1
    0|0
  • oldu ama Allah yanında brakmadı yaptıgına)

0|1
    0|0
  • oldu tersi olduğunu spatlamak için bişey yapmadım etrfa karşı odahada sinir oldu

0|1
    0|0
  • çocuklukta çok oldu öğretmen çocuğu olmanın dezavantajı. sanırım bundan yakınımda birne suç atıldığında aslan gibi gürlerim savunurum haksızlığa gelemiyorum

0|1
    0|0
  • Oldu olmaz mı?:) içimi acıtsa da güldüm geçtim.Elbet haklı olanın haklılığı ortaya çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Oldu. 6 kişiyle arkadaşlığım kesildi.

0|1
    0|0
  • yeap oldu bir şey yapmadım hiç ama adalette yerini buldu ilahi adalet

0|1
    0|0
  • oluyor arada o da burada

0|1
    0|0
  • Oldu , hakedene hakettiğini verdim .

0|1
    0|0
  • Oldu.. Allahindan bulsun !

0|1
    0|0
  • Evet, doğruyu söylediğim halde bana inanmadı haksız yere suçlandım çok kötü bişey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dur bir düşüneyim haksızlığa uğradığım oldu fakat iftiraaaaa... hayır iftiraya uğramadım henüz bildiğim kadarıyla

1|1
    0|0
  • bi keresinde asansörde 6-7 kişiydik tek erkek bendim birisi çok fena saldı ben yapmadım herkes kötü kötü bana baktı çok utandım. sanki kızlar hiç s.çmazmış gibi hemen erkek oldugum ıcın benı suçladılar

0|1
    0|0
  • Çok bok atıldı bana. Bazılarına gülüp geçtim, bazılarında hakkımı sonuna kadar aradım. Ama haksızlığa uğramak iğrenç gerçekten. Sırf bu yüzden hapis yatan, hayatı bok olmuş insanlar bile var. Yazık.

0|1
    0|0
  • sen ne diyorsun? mahkemeye bile verdiler.

0|1
    0|0
  • Oldu da bitti maşallah

0|1
    0|0
  • elbette oldu ama haksızlığa uğramaktan korkmuyorum haksızlar düşünsün,

haksız yere yere îdam olunsam, iki şehit sevabını kazanırım

Bediüzzaman Said Nursi

0|1
    0|0
  • şuan hatırlamıyorum ama kesinlikle oldu

0|1
    0|0
  • evet hemde çok etkili oldu

0|1
    0|0
  • ufak tefek şeyler oldu sadece.

0|1
    0|0
  • Nickimi boşuna seçmedim diyeyim

0|1
    0|0
  • evet oldu be

0|1
    0|0
  • ablamın ciddi bir iftirasına kurban gittim:S

0|1
    0|0
  • olduğum olduysada kat ve kat yıllar sonra intikamını almıştırım kimsede alacak verecek kalmadı ;)

0|1
    0|0
  • Çok oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...