Arkadaş kazığı yediniz mi hiç?Hakkınızı helal eder misiniz?

Güvendiğiniz sırtınızı yasladığınız birinin ihanetine uğradınız mı hiç?Sırlarınızı söyledi,sevdiğiniz kadını erkeği elinizden mi almaya kalktı.Zor zamanlar yaşattı mı hiç kardeşim dediğiniz insanlar size?Peki ne söylemek istersiniz bugün karşınıza çıksa?Hiç gönderilmeyecek bir mektup yazalım mı onlara?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• dost kazığı fenadır

sittin sene unutmaz insan nasıl bir his olduğunu

güvenmemeyi öğrenir insan

0|1
    0|0
  • Öyle, birşey olmadı çok şükür fakat çok küçükken bir,arkadaşımdan kitabı ondan önce ben kaptığım için hırsız damgası yemiştim sonra annem fıttırdı annesini aradı sanırım annesinden ve ablasından dayak yemişti şu an iyiyiz...ama olsaydı (büyük konuşmayayım) intikamın hasını alır onu rahat bırakmazdım.. Başına kakardım.. En yakınım olamazdı birdahada

0|1
    0|0
  • Dost kazığı yedim. Dost kazığı yiyen tanıdıklarım da oldu. Gördüm ki dost kazığı yiyen insandan zarar gelmiyor.

0|1
    0|0
  • bi kere oldu bu. Güvendiğim dağa kar yağdı... Ama yinede helal ettim hakkımı dünya o kadar uzun değil bence. Ve o insanla bide ahirette uğraşamam

0|1
    0|0
    • yo ben istiyorum onla benim yakamı bıraksa da ben onların yakasını bırakmayacağım ahirette :)

• malesef evet sevgilimin onu sevdiğini söyledi 1.3 sene ayrı kaldık ve sonradan öğrendim ki yalanmış boş yere ayırmış bizi sonra kendiside inkar etti ama ben hatırlıyorum ve affetmem sanırım

0|1
    0|0
  • Yedim. Helal ederim

0|1
    0|0
  • mektup değil de ben kendi kendime çok söylendim onlara

fenadır her şey en yolundayken yenir o kazık ne tepki vereceğini bile bilemiyor insan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu devirde arkadaşınızın telefonunu alıp sevgilinizi denemeyin sevgilinizin telefonunu alıp arkadaşınızı deneyin.. hadi iyi akşamlar gençler..

0|1
    0|0
  • Çok kazık yedim hepsine de helal ettim

0|1
    0|0
  • Yedik ama tecrübe edindik :)

0|1
    0|0
  • evime giren hırsıza bile hakkımı helal ediyorum

0|1
    0|0
    • Yürekli adammışsın ama ben senin kadar bağışlayıcı değilim. Övündüğümden değil bu benim zayıflığım :)

• kardeş evinin adresini verde soymaya geliyim.

Yükleniyor...