Sizce bundan sonra ne olur, zamanla pişman olur mu, beni özler mi?

3 yıldır süren ciddi bir ilişkim üç gün önce bitti.Sebebi erkek arkadaşımın benden kapanmamı istemesi benimse kabul etmemem.3yıl boyunca bu konu hep gündemdeydi, hep bir umut taşıyordu belki kapanırım diye.(kapanmaktan kastım baş örtüsü takmak,giyimim zaten açık değil)Onun söylediğine göre artık kapanmayacağıma emin olmuş ve bu yüzden beni terk etti.Mesajlarında da buna mecbur kaldığını,beni ömrünün sonuna dek çok seveceğini,kararının kesin olduğunu çok düşündüğünü yazmış.ona beni hatırlatan ne varsa(hediyeler resimler mektuplar...)hepsini çöpe atmış.seni artık hayallerimde yaşatacağım v.b cümleler diyerek mesajını bitirmiş ve ayrıldık..Sizce bundan sonra ne olur,zamanla pişman olur mu, beni özler mi.. ikimiz de aynı şehirde aynı üniversitede farklı bölümlerde okuyoruz.ikimiz de son sınıfız..Onu çok aşırı seviyorum.Ama o benden vazgeçti, bu çok acıtıyor canımı.Ve son olarak sizce ben ne yapmalıyım bundan sonra?başkasını bul gibi yorumlar yazmayın o tür bir kız değilim.şimdiden hepinize teşekkürler .

Lütfen fikirlerinizi söyleyin, çok ihtiyacım var.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu

senden alırım... Ve ekler: "Onsuz yaşayamam"

deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim

geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır

taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur,

aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman

kalkar dost olur, öyle garip bir dünya. Olmaz

dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin

düşersin, "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi

de budur ya, "Öldüm" der durur, yine de

yaşarsın...

- Hz. Mevlana

Hz Mevlana..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• konu baş örtüyse eğer 3 senenin bitişinde biraz toparlan derim son senen okul bitip yollarınıza gittiğinizde her şey yoluna girecektir tabi hayatına kara bel bağı olup durmadan kendini hatırlatmazsa eğer hatırlatırsa ilk seferinde oturur konuşursun bu meseleyi halen aynı görüşteyse o zaman yoluma çıkma dışarda bir yığın türbanlı var git onlara ver benim hayatımı istemediğim şekilde değiştireceğini zannettiğin şekilden sevgimi de nokta son noktayıda böyle koy ne bileyim saçma bana göre yeni bir hayat kurman mantıklı bir başkası ile olmana gerek yok ayaklarının üstünde duran binlerce bekar başı açık insan var bu şekil yanlaşımlara kişisel olarak karşıyım kötü birşey istemese bile ifade biçimi yanlış ..

0|0
    0|0
  • ona kapanmanin allahin emri oldugunu zorlama ile yapildigi taktirde senin gonlunde yara actigini ve bu karara ozgur iradenle girmen gerektigini soyle... eger muspet birisi ise dinde zorlama olmadigini ona hatirlat... yaptiginin yanlis bir tutum oldugunu anlaycaktir... ve eminim seni sen oldugun icin sevmistir olmadigin birisi olmaya zorlamak manasiz ve yersizdir...

0|0
    0|0
  • Kapanınca ne olacakmış ki Çok saçma bir nedenden ayrılmış ayrılma konusu bile değil bu Bence başka birşey var ve söyleyemediği için bu konuyu kulanmış ( Benim düşüncem bu )

0|0
    0|0
    • ailesi de baskı yapıyor açık kız istemiyoruz diyor. bir gün annesi ile konuşurken kendi kulaklarımla duydum annesi açık kızı bırak falan diyordu. babası da çok katı bu konuda.ilişkimiz dört dörtlüktü 3 sene boyunca hayatımın en mutlu dönemini geçirdim ama şu kapanma meselesi hep hep hep gündemdeydi.bilmiyorum.sizce gerçek sebebi kapanmak iste pişman olur mu ilerde?

• benim ailemde kapalı kız istiyoruz diyor özellikle annem babam pek karışmaz. Sanki sana alıyorum diye tersliyorum kapanınca birşeymi olacak

• Seni seven seni her halinle sever bence belki öküzlüğünü anlayıp özür falan diler :)

0|0
    0|0
  • sağlık olsunnnn :)

0|0
    0|0
  • ben de yapıyorum bunu. muhafazakar modasında hareket edip güven kazanıyorum, sonra sıkılınca kapan, üniversiteyi bırak vb diyorum. karşıdaki bunu yapmazsa ayrılıyorum :)

0|0
    0|0
    • ama o taklit yapmıyordu.ailesinde herkes kapalı, kendisi de yıllarca cemaat yurtlarında falan büyümüş.yani bu tür düşünceler içine işlemiş adeta..

• benim gerçekten muhafazakar tanıdıklarım var. onlar 3 sene birlikte olduğu kişiyi bu yüzden yüzüstü bırakmazlar. benim farklı bir versiyonummuş, takdir ettim :)

• niye karışıyor kı ole bırseye herkezın kendı tercıhı zorla guzellık olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni açık olarak kabullenmiyosa umursamıycan

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...