Toplumdaki Erkekler Ağlamaz Algısı Hakkında..

Ne düşünüyorsunuz ? Bizim toplumda gözleri yaşlı olanların gelende kadınlar olduğu düşünülür. Böyle yerleşmiş ve yanlış bir algı olmasına rağmen, doğru değildir. Yine de ağlayan bir erkek görünce garipseriz. Peki siz, babanız, abiniz erkek arkadaşınız ağladığında ne düşünürsünüz? Onun merhamet sahibi olduğunu mu düşünürsünüz ? Yoksa '' erkekler ağlamaz bu ne ağlıyor '' mu dersiniz ?

Soru salt kızlara sorulmuş değildir.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• erkekler insan değil mi? ağlar. sevgilimle aramız bozuk oldugunda, beni çok üzdüğünde ağlıyor. benimle konuşacak olsa gözleri doluyor. zayıflık olarak bakmıyorum. kuzum benim nasıl da sevmiş beni diyorum içimden birşeyler kopuyor resmen. ama beni üzdüğünde hiç ağlamamış olsaydı, sevgisinin büyüklüğünü daha küçük görürdüm açıkcası. çünkü onun teyzesi öldüğünde bile bir damla göz yaşı dökmediğini biliyrum. bir kız için ağlıyorsa, aşıktır.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle ! Bir kızın karşısında ağlamak bir erkek için çok zordur. Ama ağlıyorsa gerçekten aşıktır. Çok iyi biliyorum..

Kızlar Ne Diyor 5

• Açıkçası bir erkeği yanımda ağlarken görmek istemem.

He ölüm vs. olabilir.

Ama düşünsene sevgilin karşında ağlıyor.

0|1
    0|0
  • toplumda erkekler ağlamaz diye bir algı vardır çünkü erkekler güçlüdürler en azından kadınlar onların güçlü olmalarını isterler... ama erkeklerde insan sonuçta benim için aglaması degil neye agladığı önemli ağladığı şey harbidende ağlanacak bir şey ise hiç sorun olmaz fakat saçma bir şeye aglıyorsa ve bu erkek arkadaşımsa gözümden kesinlikle düşer !

0|1
    0|0
  • erkek kadın ne farkeder? insan değil mi. ağlar yani. erkeğinde duygusalı var kadının da.

0|1
    0|0
  • insan olan aglar tabi ağlamayanlarda var o ayrı ama bir erkek ağlarsa gercekten canı yandıgı için ağlar ve ben dayanamam

0|1
    0|0
  • Benim ekreğim ağlamaz<3

Ben erkek ağlamasına dayanamam :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağlarken hiç görmediğin bir insan,sevdiğin yakın olan bir insan, ilk defa içli içli ağlıyorsa tek kelime etmeden beklerim yanında. Taki sakinleşip kendi söyleyene dek.

0|1
    0|0
    • İnsanlar pek yanlarında biri varken ağlamak istemez aslında :)

• Evet. Ağlıyorsa dayanamadığındandır. Tutabilse zaten ağlamaz.

• Ağlayacak bir durumum olsa gizli saklı ağlarım yıllar yılı empoze edilen Türk erkeği serttir,canı acımaz,duygusuzdur imajını bir anda zedelemek ne haddime...

0|1
    0|0
  • öyle bir ağlarım ki karşımdaki mutluluktan uçuyor bu gotu tavan yapmış der...

0|1
    0|0
  • Erkekler ağlamamalı...Erkekler liderdir...Liderler ağlamaz...

0|1
    1|0
    • her lideri de bir kadın yönetir arkadan. :)

• Öyle bir kadın henüz yaratılmadı...Erkeklerin başarısında kendini pay sahibi zanneden çaresiz kadınlarımız...

Yükleniyor...