İnsanların kusurlarıyla alay etmek

Merhaba arkadaşlar fransada yaşıyorum buraya sonradan geldigim için dilini de iyi kavrayamadım.Bu sene ise herkes bu durumumla dalga geciyor,ne zaman tahtaya kalksam "bir şey anladınmı" diyip gülüyorlar.Bir iki kişi deseniz neyse bütün arkadaşlarım bu durumumla dalga geçiyor.Yazı yazarken bìr hata yaptıgımı görseler hemen sınıfıa söyleyerek dalga geçiyorlar.Hata yapmamak icın hep dikkatlı olmaya çalısıyorum ama bu durum ise beni çok etkiliyor aìlemin içinde kendimi zavallı hissediyorum,benle alay edenler hep benden daha çirkin daha kötü cocuklar ama birlikte olunca hep beni hedef alıyorlar.Okulda sınıfda degistıremem yani çıkmazın içindeyim lütfen aranızda böyle durum yaşayanlar ya da bir fikri olanlar söyleyebilirmi?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• onlara bu ayni duygu yu yasatmalisin bence, sende onlarla dalga gec. Ne bileyim, onlarin kiyafeti sac tipi, sakal trasi olsun... Aralarinda türklerde varsa, sende onlarin turkce konusmalari ile dalga gec. Hic uzulme takma kafana o kadar, arkadas deme sunlara,

okul bitene kadar zaman gecirmek icin kullandigin arac olarak gör o gerzekleri !

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sende onlarla dalga geç, önemseme ne söylediklerini

gün gün dil bilgini ilerletirsin, kendini geliştirmeye devam edersin

dalga geçecekleri başka bir şey kalmaz

0|0
    0|0
  • hiç umursama ve takma kafanı böyle şeylere. de ben ikinci dili öğreniyorum burda ya siz? yiyorsa türkçeyi öğrnmeyi denesenize de ve sürekli sesli sesli türkçe küfürler et onlara :D anlamıyolar nede olsa rahatlarsın hem :D

0|0
    0|0
  • dikkate almayın hiç öyle ne dediğini bilmezleri. Siz değil, dalga geçecek kadar basitleşenler çıkmazdadır. Dil öğrenmek kolay mı?

tek dertleri mutsuzlukla beslenmek olanlar kayıptadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü bu ülkede insanların yüzde doksanı kompleksli . milletle dalga geçince kendilerini iyi hissediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...