Nasil zayiflarim, öneride bulunabilir misiniz?

kızlar acaba ben nasıl zayıflarım yemekde yiyiyorum ha

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• az ye çok su iç koşu yap spor yap yap bişiler işte :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• spor ve dengeli beslenme yemek de yemiyorum diye birşey yok yiyeceksin de ama dengeli beslenecek ek olarak düzenli spor yapacaksın

0|0
    0|0
  • spor yapmam diyet yapmam kilo vermek istiyom bende uçmak istiyom balkondan mı atlayam

1|0
    0|0
  • zayıflamak icin diyet ve spora ınanmam bunların ıkısı yan yana gelince sağlığından ediyor insanı

kımyasallardan uzak kal ha bide hamur işi ekmeğini tam buğdan ekmeği almalısın yanı hem zayıflarsın hem sağlığına kavuşursun

0|0
    0|0
  • Boğazını tutucaksın.Spor yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Seks ederek

0|0
    1|0
  • sana yardımcı olurum boy ,kg ve yaş söyle

0|0
    0|0
  • Seni zayiflatayim mi :-)

0|0
    0|0
  • tikinarak zayiflayabilirsin buzdolabina git hepsini ye

0|0
    0|0
  • kaç kilosun?

0|0
    0|0
  • spora gıt dıyet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Boğazı kesmezsen işin çok zor o nasıl bir mantık hem de yiyorum nasıl zayıflarım. Diyet yaparken bile kesilmiyor zaten yemek aç kalmıyosun sadece dikkat etmen gereken şeyler var. Şekeri tuzu unu çıkardın evde hareketler yap kendince nette bir sürü video var bir de boyun kilon nedir onu söylesen daha fazla yardımcı olabiliriz.

0|0
    0|0
  • fitness e başla plates ya da ama yemeği azaltmadan zayıflanmıyor canım ya :)

0|0
    0|0
  • yemek yiyorsan az yağlı ye,şekeri azalt,ekmeğide.bölgesel hareketler uygula kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Diyete girmen lazım

0|0
    0|0
  • kahvalti sart.gercekten de tum gun pek canim bisey istemiyo kahvati yaptigimda.abur cubur yeme.normal ev yemekleri ye.aksamlari meyve ye ,kahve ic.mumkunse yarim saat tempolu yuruyus yap :P

0|0
    0|0
  • sevişerek tabii ki bu da soru mu şimdi.

0|0
    0|0
  • spor sart mutlaka yapmalisin

0|0
    0|0
  • Spor yaparak , hamur işi ve şeker vb şeyleri keserek .

0|0
    0|0
  • öncelik olarak yarım tabak yemek ile başla ekmek asla akşamları yürüyüş

0|0
    0|0
  • Ahiret sorusu bu -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...